Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

Компанія «Тотал Україна» отримала Національний сертифікат «Компанія року 2019»

Дата: 2020-04-07
Переглядiв: 3240

Компанія «Тотал Україна»,  яка є частиною четвертої за величиною нафтової компанії у світі Total S.A., регулярно отримує визнання від компетентних органів, що аналізують вибір споживачів. Черговою нагородою для «Тотал Україна» стало присудження національного сертифіката «Компанія року 2019» від Всеукраїнського галузево-аналітичного центру. Такі сертифікати щорічно отримують компанії, що роблять вагомий внесок у розвиток економіки регіону. 

Компанія Total створена у 1924 році у Франції. За близько 100 років з маленького підприємства вона виросла до глобальної мережі з представництвами у понад 150 країнах, де працюють більш як 110 тисяч працівників. Французький  бренд входить до складу «Великої шістки Big Oil» та займає 25-е місце у рейтингу Forbes Global 2000 (травень 2014 року) та 20-е в рейтингу найбільших компаній світу Fortune Global 500 (станом на 2019 рік).

 

Це свідчить про те, що бренд чудово справляється зі своєю головною задачею –  забезпеченням автомобільної та будівельної галузей якісними, інноваційними та безпечними продуктами. Підтримувати планку провідної компанії допомагають наполеглива праця, корпоративна етика, турбота компанії про своїх працівників, відданість персоналу спільній справі. Кожен співробітник компанії робить свій внесок на шляху до мети «To become responsible Energy Major» — стати відповідальною компанією, що надає людям доступну та безпечну енергію. На кожному з етапів виробництва дотримується суворий контроль якості,  до того ж компанія завжди відстежує вплив своєї продукції на навколишнє середовище, контролюючи викиди шкідливих речовин, та поступово переходить до стратегії використання альтернативних джерел енергії. Компанія працює в сфері енергетики та нафтопромисловості, і зазначені принципи втілюються на всіх рівнях та в усіх представництвах Total.

Компанія постійно докладає зусилля, щоб створити оптимальний продукт, який би повністю задовольняв потреби водіїв. Задля цього Total регулярно проводить дослідження та тестування, а також впроваджує технологічні інновації. Власні науково-дослідні центри постійно працюють над вдосконаленням продукції, що додатково випробовується у авто та мотоперегонах, в яких Total також активно бере участь. Зокрема, компанія виступає технічним спонсором команд, а в партнерстві з відомими брендами (Peugeot, Renault) неодноразово вигравала престижні перегони Дакар та 24 години Ле-Мана. Саме поєднання спорту та науки відображене у вислові, що став частиною ДНК Total «Наша лабораторія – це трек».

peugeot-total-wrx

З 2010 року французька компанія вийшла на український ринок, одразу започаткувавши тут новий рівень якості та сервісу.

Total відомий також як спонсор Всеукраїнської акції «Автомобіль року», яка щорічно визначає кращі автівки на українському ринку на думку споживачів та експертів. Крім того «Тотал Україна» виступає генеральним партнером Чемпіонату України з шосейно-кільцевих перегонів і таким чином підтримує розвиток мотоспорту у країні.

Сертифікат «Компанія року-2019» від Всеукраїнського галузево-аналітичного центру доводить: всі старання бренду не даремні. Як зазначають організатори акції, українське представництво Total отримало нагороду  «за вагомий внесок у розвиток економіки регіону, здобуття права першості в галузі та відмінну динаміку розвитку підприємства».

Директор «Тотал Україна» Любов Пелліззарі, говорить, що подібні нагороди надихають на нові досягнення:

«Для нас важливо, що результати нашої праці не залишаються непоміченими. Кращі технічні експерти працюють над якістю продукції Total та постійно впроваджують інновації, щоб наш споживач міг сказати: «Total – олива, якій я довіряю!». Нагорода «Компанія року» доводить, що ми стараємося не даремно. Ми відчуваємо додаткову енергію, щоб робити  для наших клієнтів більше і працювати ще краще!».