Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Компанія ТОВ «ГОЛ-АВТО» отримала нагороду «Вибір споживача 2018».

Дата: 2019-08-22
Переглядiв: 3016

Щороку лідерів визначають на основі вподобань споживачів, згідно з результатами Всеукраїнського галузево-аналітичного центру, рішенням експертів, представників рекламного ринку та голосуванням поважного журі. Компанія нагороджується в рамках Національної програми «Вибір споживача 2018», як одна з найбільш пріоритетних та перспективних підприємств галузі, а також внесено до реєстру Кращих постачальників товарів та послуг України.

«Ця нагорода «Вибір споживача 2018» – насамперед, заслуга нашої команди. Я щиро вдячний колегам за їхню відданість та професіоналізм, які вони демонструють щодня, вирішуючи найскладніші завдання наших клієнтів. Наша команда продовжить вдосконалюватись, щоб і надалі залишатись найкращим вибором для наших клієнтів. Довіряючи нам перевезення вантажів, наші клієнти можуть бути впевнені в отриманні послуг найвищої якості. Це дуже важлива та бажана нагорода, яка говорить про те, шо ми рухаємось у вірному напрямку», - прокоментував генеральний директор компанії «ГОЛ-АВТО» Микола Годованич.

«ГОЛ-АВТО» провідна українська автотранспортна компанія, основною діяльністю якої є організація перевезень контейнерів автомобільним транспортом. Щомісяця автотранспортом компанії здійснюються перевезення понад 1 500 контейнерів. Компанія один із лідерів на ринку перевезень контейнерів.

Щоб забезпечити швидку та зручну логістику з якісним сервісом, компанія використовує виключно автомобілі провідних виробників світу Man, DAF, Volvo та інші. Всі транспортні засоби компанії обладнанні датчиками GPS моніторингу, для зручного відстеження вантажів та їх місцезнаходження.

Автотранспортна компанія «ГОЛ-АВТО» це компанія справжніх професіоналів та знавців своєї справи.