Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

КОМПАНІЯ STILWEST (ПП «СТІЛВЕСТ»‎) отримала статус «Компанії року 2018»‎ в рамках Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств України.

Дата: 2019-05-29
Переглядiв: 4272

 

STILWEST (ПП"СТІЛВЕСТ") - надійний виробник і один з кращих постачальників електрозварювальних труб в Україні. Компанія може запропонувати вибір з 70 позицій труб з асортименту або оперативно адаптувати виробництво під ваші потреби за прийнятну вартість.

Компанія STILWEST була заснована 2 липня 2009 року як торгове підприємство з продажу металопрокату. Уже з 2013 року діяльність компанії сконцентрована на одному напрямку - трубопрокат. Була налагоджена виробнича лінія з випуску тонкостінних круглих і профільних труб. З того моменту кількість виробленої продукції збільшилася в 6 разів, а асортимент виріс з 15 найменувань до 70.

 

Ми працюємо на постійній основі з більш ніж 40 постійними клієнтами. І для нас кожен клієнт є унікальним та індивідуальним. Тому ми супроводжуємо його на всіх етапах угоди. У нас багато позицій, які не можуть виготовити інші підприємства. Ми не продаємо метал, ми надаємо повну послугу: від виробництва до поставки продукції на склад клієнта."

Костіков Ярослав Миколайович
Директор "СТІЛВЕСТ"

 

 

Послуги та якість

Компанія може надати повний спектр послуг для клієнта - від виробництва за будь-яким замовленням, до поставки продукції йому на склад. В асортименті велика кількість позицій, які не можуть виготовляти інші підприємства і тому клієнт купує всю продукцію в одному місці, чого не можуть запропонувати інші організації. Компанія дуже серйозно підходить до якості власної продукції. З метою підтримання найвищих стандартів та постачання кращих трубопрокатних матеріалів на ринку на підприємстві організовано власний контроль якості. Також компанія дуже ретельно підходить до відбору і навчання співробітників. На сьогоднішній день в штаті 38 висококваліфікованих фахівців.

 

"Висока якість і технології виробництва - це запорука успіху нашої компанії. Ми особисто контролюємо якість на кожному етапі. Клієнт може бути впевнений в тому, що роботу виконує команда досвідчених професіоналів, які відносяться відповідально до поставленого завдання. Завдяки злагодженій роботі ми завжди дотримуємось термінів, та здатні запропонувати рішення будь-якої задачі замовника."

Дятко Владислав Мечиславович
Зам. директора з технічних питань

 

 

 

Досягнення підприємства

За підсумками 2018 року, згідно відкритих результатів аналітики Всеукраїнського галузево-аналітичного центру, компанію ПП "СТІЛВЕСТ" було внесено до Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств України у розрізі КВЕД 24.20 "Виробництво труб, порожнистих профілів і фітингів зі сталі". Дане досягнення свідчить про те, що компанія являється надійним та пріоритетним контрагентом при співпраці, вчасно і якісно виконує свої зобов’язання, має позитивну динаміку розвитку та являється привабливим для інвестування. Результати сформовані на основі експертного аналізу та методології відбору з урахуванням розрахункових коефіцієнтів, що характеризують стабільність динаміки розвитку підприємства, рентабельність, ефективність роботи капіталу та ліквідність. Всього, для формування реєстру розглянуто та проаналізовано 137 підприємств, що ведуть діяльність в даному напрямку.

Результати експертного аналізу опубліковані у відкритому доступі.

  

Національний реєстр надійних та інвестиційно привабливих підприємств КВЕД 24.2

Згідно результатів експертного аналізу, Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва, за вагомий внесок у розвиток регіону, відмінну динаміку розвитку та здобуття права першості в галузі, компанію було представлено до відзнаки на статус «Компанія року 2018». Ця престижна відзнака ще раз підтверджує, що Ви гарантовано будете задоволені якістю та сервісом наданих послуг компанією  STILWEST.

Цього ж року, компанія також була відзначена серед постачальників трубопрокатних матеріалів та внесена до Реєстру кращих постачальників товарів та послуг України за версією Всеукраїнського галузево-аналітичного центру як надійний контрагент, рекомендований до співпраці.

https://stilwest.com.ua/