Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

Компанія «Шкафник» отримала відзнаку «Вибір споживача 2018»!

Дата: 2019-05-28
Переглядiв: 3768

З першого дня заснування, у далекому 2008 році компанія «Шкафник» обрала за мету — виробництво високоякісних меблів, забезпечення комфорту та затишку всім покупцям. Замовляючи велику партію офісних меблів, чи маленький комод у спальню, кожен клієнт отримує однаковий рівень сервісу, та сучасну продукцію з якісних матеріалів.

Багаторічна наполеглива праця компанії не залишилася непоміченою. У 2018 році на основі експертно аналізу підприємств, компанія ТОВ «Шкафник» увійшла до реєстру «Кращих постачальників товарів та послуг» і тепер належить до 3 % пріоритетних підприємств галузі.

Згідно з цим реєстром, Асоціацією економічного співробітництва та розвитку, компанія «Шкафник» представлена до Національної програми «Вибір споживача 2018».

Вручення нагороди голові підприємства Галенко Ігорю Миколайовичу стало визначною подією в житті компанії. Керівник розділив почесне звання з 50 працівниками ТОВ «Шкафник», адже впродовж 10 років усі разом йшли до визнання.

 

Сьогодні бренд «Шкафник» це функціональні та сертифіковані корпусні меблі виробництва сучасної фабрики. Багаторічний досвід та новітні технології застосовуються на виробництві яке займає 4500 кв.м.

 

Меблі бренду відомі й за межами Чернігівської області. За роки діяльності склалася розвинена дилерська та партнерська мережа в Україні. Товари від ТОВ «Шкафник» можна знайти не лише на офійійному сайті компанії, але й на сторінках популярних інтернет-магазинів.

 

Фабрика устаткована високоточним обладнанням що здатне в найкоротший термін виконати значне замовлення. Щодня на фабриці виготовляють сотні унікальних моделей комп’ютерних столів, офісних меблів, шафів-купе, та багато інших якісних сучасних меблів. Є також конструкторське й дизайнерське бюро для проектування особливих замовлень та корпоративних клієнтів.


Девіз компанії — «Ми працюємо, заради вашого комфорту та затишку» не пусті слова. Нагорода «Вибір споживача 2018» — свідчення високої якості товарів та сервісу.

https://shkafnik.ua/