Новини

Зараз чи не кожне підприємство зіштовхується із ситуацією, коли працівники отрим ...

Компанія "Кайрос-К" працює на ринку бухгалтерських послуг понад 8 рокі ...

Відзначаючи майже два десятиліття неперервної інновації та відданості якості, ТО ...

Компанія року 2020 «АЯКС М»

Дата: 2021-01-27
Переглядiв: 2187

«АЯКС М» - досвідчений професіонал на ринку будівельних матеріалів. Компанія є одночасно і виробником, і постачальником залізобетонних виробів, тож пропонує клієнтам широкий вибір та доставку товару. Завдяки цьому співпраця з «АЯКС М» є завжди надзвичайно зручною.

Досвід «АЯКС М» у сфері продажу залізобетонних виробів становить понад 15 років. За тривалий час своєї діяльності компанія розвинула широкий спектр послуг, які надає по всій Україні. Зокрема, «АЯКС М» займається виробництвом та реалізацією таких залізобетонних виробів, як плити перекриття, панелі перекриття, плити дорожні, залізобетонні паркани, опори ліній електропередач, лотки інженерних мереж та інші залізобетонні вироби.

Висока якість та надійність продукції є пріоритетом для компанії. Директор компанії Пелех Алла Володимирівна зазначає, що залізобетонні вироби, які виготовляє та реалізує «АЯКС М», є основою конструкції будівлі, тож покупці мають бути впевненні у міцності та надійності цих виробів. Тому вся продукція є сертифікованою та відповідає державним стандартам якості. Керівники компанії так само розуміють важливість кваліфікованої команди працівників. В компанії працюють професіонали своєї справи, які розділяють цінності компанії щодо надійності продукції, якісного сервісу та шляху в достойне майбутнє компанії. Завдяки плідній праці команди, за останній рік було реалізовано багато хороших будівельних задач, з використанням залізобетонних виробів, значно розширено асортимент цих виробів, вдосконалено сервіс та умови доставки товару клієнтові.

Кінець року – час підводити підсумки. Для компанії «АЯКС М» вони виявились вельми втішними. Фахівці Всеукраїнського галузево-аналітичного центру та InternationalBusinessCommunity, проаналізувавши діяльність «АЯКС М» за 2020 рік, відзначили успіхи компанії та визнали її найкращою в регіоні та потужною  на ринку в цілому у своїй галузі. В кінці грудня 2020 року, компанії «АЯКС М» було вручено відзнаку «Компанія року 2020». Всеукраїнським галузево-аналітичним центром, ця нагорода вручається щороку, компанії, яка заявила про себе в якості надійного партнера та сильного гравця на ринку. Нагорода підтверджує дуже високу якість товарів та послуг, які пропонує компанія.

За 15 років роботи у сфері продажу залізобетонних виробів, компанія має безліч досягнень та перемог, що підтверджено її успіхом на ринку. Перемога у номінації «Компанія року 2020» є особливо цінною, адже вона засвідчує визнання успіхів компанії «АЯКС М» в своєму напрямку та дає можливість працювати над ще більшою надійністю продукції та наданням ще якіснішого та оперативнішого сервісу для задоволення потреб наших постійних та нових потенційних клієнтів на ринку України.

Визнання компанії у своїй сфері надихає на нові звершення. Директор компанії Пелех Алла Володимирівна поділилась планами на майбутнє: у 2021 році компанія планує подвоїти реалізацію залізобетонних виробів, знайти нові перспективні та затребувані товари, та надалі працювати над вдосконаленням сервісу для клієнта.

Дізнатися про компанію більше можна за посиланням:

https://ajaxm.com.ua/