Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

«Smart Security» відзначено в рамках номінації Компанія року 2019

Дата: 2020-10-19
Переглядiв: 2256

https://ukr-centr.com.ua/upload_img/smartsecuritylogo.png

За підсумками роботи та досягнень в минулому році компанія «Смарт Секьюріті» відзначена Національним сертифікатом Всеукраїнського галузево-аналітичного центру в номінації «Компанія року 2019». На основі експертного аналізу галузі та показників підприємства, Всеукраїнським галузево-аналітичним центром, ТОВ “Смарт Секьюріті” внесено до Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств України. Дані аналітики підтверджують, що компанія являється надійним партнером, престижним роботодавцем та пропонує дійсно якісні послуги. Результати експертного аналізу і інформація щодо перемоги підприємства опублікована у відкритому доступі.

«Smart Security» являється системним інтегратором і офіційним ексклюзивним дистриб'ютором в Україні ряду європейських виробників: SALTO Systems, Sigur, Openers & Closers, Kemas, Smarteh, Biosmart, а також має партнерські статуси таких вендорів як: Cisco, HP, AMP, R&M, Siemens, Bosch, Legrand, Vimar, Samsung, LG, Hikvision, AXIS, Panasonic, Trassir, Milestone, Interra, EAE.
 

Команда професіоналів організації втілюють проекти на рівні високої якості, різноманітної складності та масштабу. Головною місією є забезпечення економічної безпеки бізнесу шляхом впровадження сучасних інноваційних інженерних і комп'ютерних систем.
Це дає можливість організації створювати найкращі системні рішення для замовників, надійні та сучасні, і за актуальними цінами, без посередників. Smart Security займається консультуванням, проектуванням та впровадженням системних рішень в розділах:


• Інформаційні технології: створення комп'ютерних мереж та постачання техніки, створення DATA-центрів, Wifi, Телефонія, Телебачення.
• Безпека: контролювання доступу, відеонагляд, охоронні системи.
• Автоматика та диспетчеризація: Автоматизація моніторингу та керування інженерними системами будівель (бізнес-центри, готелі, виробництва)
• Проектування та консалтинг.

 

Замовниками компанії є готелі, аквапарки, бізнес-центри, офіси компаній, заводи та виробництва, аеропорти, вокзали, стадіони, університети, лікарні.
Нам довіряють відомі компанії з індустрії гостинності: Hilton, Rixos, Grand Hotel, Radisson Blu, Mercur Hotel, Ramada, Best Western, Premier Hotels & Resorts, Verholy Relax Park і інші. Також клієнтами компанії є з корпоративного та державного сектору, а саме Raiffeisen Bank, КЕРНЕЛ, REGUS, Інтерхім, ACINO PHARMA, НСК Олімпійський, Vodafone та інші. 

Як зазначають в Smart Security: "Коли нам кажуть, що в нас дорогі рішення, ми з повагою і розумінням зупиняємо перемовини — завжди знайдуться ті, хто зробить дешевше. Але ми просимо не викидати наші візитівки, бо, на практиці, до нас потім повертаються, з об'єктивних причин..."

www.smartsec.com.ua

www.salto.com.ua

follow us on Facebook