+38 (044) 228-41-48
office@ukr-centr.com.ua
Новини

До Дня захисника́ України, що відзначається 14 жовтня, одночасно з Дне ...

Туроператор "Адріатік Тревел" - надійний помічник у роботі і відпочинк ...

Компанія «ПРОЕКСП» внесено до Рєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств і відзначено статусом «Компанія року 2018»

Дата: 2019-02-26
Переглядiв: 871

Команда ПРОЕКСП проводить  комплексну експертизу проектно-кошторисної документації будівель та споруд всіх категорій складності та являється першою в Україні будівельною експертною організацією, що впровадила систему «ПРОЗОРИЙ ОФІС ON-LINE. Дана інновація спрямована на інформаційне забезпечення  співпраці з замовником і дозволяє відстежувати статус експертизи проекту.

 «ПРОЕКСП» здійснює свою діяльність за підтримки Академії Будівництва України, яка є правонаступницею Академії будівництва і архітектури УРСР, що існувала у 1955–62 і об’єднувала 14 НДІ та 26 філій. У складі АБУ – понад 1030 дійсних членів та членів-кореспондентів, серед них, окрім українських науковців, представники РФ, Білорусі, Азербайджану, США, Німеччини, Польщі та ін. країн. Колективними членами  АБУ є, зокрема корпорації «Укрбуд», «Укрмонтажспецбуд», «Укрбудматеріали», ХК «Київміськбуд», н.-д. та проектні ін-ти, ін. ВНЗи буд. галузі.

Тільки за 2018 рік Компанія відкрила 20 представництв на території України. Динамічний розвиток підприємства – підтверджує  надійність, серед експертних організацій, що можуть проводити експертизу проектів будівництва І-ІІІ класів відповідальності і відповідають Критеріям, встановленим Міністерством регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України.

25 лютого 2019 року Всеукраїнським галузево-аналітичним центром спільно з  International Business Community відмічено Директора передового підприємства Лещинського Віктора Петровича сертифікатом «Керівник року» та команду висококваліфікованих експертів та фахівців Департаменту експертизи проектів будівництва, які кожного дня підтверджують свій практичний досвід в проектуванні та експертизі:
Перець Олександру Геннадіївну
Захарченко Андрія Анатолійовича
Крижанівського Олександра Евгенійовича

 

Фахівці ТОВ «ПРОЕКСП» мають право здійснювати експертизу проектів будівництва виробничого і невиробничого призначення в усіх галузях економіки України  (крім вугільної та атомної енергетики).
Компанії «ПРОЕКСП», яка будує співпрацю на принципах партнерства та принципах довіри, довгострокової співпраці, поваги і виконання зобов’язань – найщиріші побажання динамічного  розвитку та росту.
 

https://proeksp.com.ua

 

 

 

 

ТОВ "ВГ АНАЛІТЦЕНТР"
МФО 321842
ЄДРПОУ 41840510
+38 (044) 228-41-48
+38 (094) 828-41-48

office@ukr-centr.com.ua
м.Київ, вулиця Гоголівська, будинок 15а
ГРАФІК РОБОТИ
Пн – Пт з 9-00 до 18-00
Ми в соціальних мережах
Copyright © 2017 - 2019 ТОВ «ВГ Аналітцентр»