Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Компанія «ПРОЕКСП» внесено до Рєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств і відзначено статусом «Компанія року 2018»

Дата: 2019-02-26
Переглядiв: 4277

Команда ПРОЕКСП проводить  комплексну експертизу проектно-кошторисної документації будівель та споруд всіх категорій складності та являється першою в Україні будівельною експертною організацією, що впровадила систему «ПРОЗОРИЙ ОФІС ON-LINE. Дана інновація спрямована на інформаційне забезпечення  співпраці з замовником і дозволяє відстежувати статус експертизи проекту.

 «ПРОЕКСП» здійснює свою діяльність за підтримки Академії Будівництва України, яка є правонаступницею Академії будівництва і архітектури УРСР, що існувала у 1955–62 і об’єднувала 14 НДІ та 26 філій. У складі АБУ – понад 1030 дійсних членів та членів-кореспондентів, серед них, окрім українських науковців, представники РФ, Білорусі, Азербайджану, США, Німеччини, Польщі та ін. країн. Колективними членами  АБУ є, зокрема корпорації «Укрбуд», «Укрмонтажспецбуд», «Укрбудматеріали», ХК «Київміськбуд», н.-д. та проектні ін-ти, ін. ВНЗи буд. галузі.

Тільки за 2018 рік Компанія відкрила 20 представництв на території України. Динамічний розвиток підприємства – підтверджує  надійність, серед експертних організацій, що можуть проводити експертизу проектів будівництва І-ІІІ класів відповідальності і відповідають Критеріям, встановленим Міністерством регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України.

25 лютого 2019 року Всеукраїнським галузево-аналітичним центром спільно з  International Business Community відмічено Директора передового підприємства Лещинського Віктора Петровича сертифікатом «Кращий Керівник року» та команду висококваліфікованих експертів та фахівців Департаменту експертизи проектів будівництва, які кожного дня підтверджують свій практичний досвід в проектуванні та експертизі:
Перець Олександру Геннадіївну
Захарченко Андрія Анатолійовича
Крижанівського Олександра Евгенійовича

 

Фахівці ТОВ «ПРОЕКСП» мають право здійснювати експертизу проектів будівництва виробничого і невиробничого призначення в усіх галузях економіки України  (крім вугільної та атомної енергетики).
Компанії «ПРОЕКСП», яка будує співпрацю на принципах партнерства та принципах довіри, довгострокової співпраці, поваги і виконання зобов’язань – найщиріші побажання динамічного  розвитку та росту.
 

https://proeksp.com.ua