Новини

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

З гордістю повідомляємо, що Abiturients.info - Довідник навчальних закладів ...

Компанія «Оріфлейм Україна» отримала нагороду «Вибір споживача 2023» – як відзнаку високої якості послуг

Дата: 2024-05-20
Переглядiв: 277

«Оріфлейм Україна» є частиною великої спільноти краси Oriflame – компанії родом зі Швеції, яка вже понад 55 років не тільки пропонує якісну продукцію для краси зсередини та ззовні, а й прагне допомагати здійснювати найзаповітніші мрії всіх навколо. 

Оріфлейм Україна

Шлях Oriflame розпочався у 1967 році, коли її засновники вирішили створити компанію, яка б пропонувала унікальні косметичні засоби, натхненні природою. Сьогодні Oriflame працює у понад 60 ринках з 2 мільйонами Партнерів бренду, які живуть заради того, щоб змінювати життя щодня і створювати краще майбутнє. І нам надзвичайно приємно, коли всі наші прагнення, інновації та активності гідно оцінюють інші. Саме такою подією стало отримання надзвичайно престижної нагороди  «Вибір споживача 2023»

Оріфлейм

«Отримання престижної відзнаки «Вибір споживача» – це підтвердження досягнень нашої компанії та візуалізація високої якості продукції Oriflame, відзначення її соціальної важливості та постійного прагнення розвиватися, пропонувати чудові продукти та дбати про своїх Партнерів бренду та клієнтів», – з гордістю розповідає Нана Еліава, Генеральна директорка України та країн Балтії.


І нам дійсно є чим пишатися. Ми започаткували нові підходи до продажів і зосередилися на каталогах та індивідуальних продажах, маємо власний Центр досліджень і розробок та Інститут досліджень шкіри в Стокгольмі, які є епіцентром революційних досліджень для отримання реальних результатів та якості продукції. Ми запустили лінійку засобів для догляду за шкірою NovAge, яка згодом розвинулася до Novage +, що має власні запатентовані біоактивні технології – для ефективного догляду за шкірою. Представили такі революційні лінійки продуктів, як Duologi та Wellosophy. 


У 2021 році ми вступили в нову цифрову еру, запустивши наш перший електронний каталог, а 2024 рік розпочався запуском нової концепції Reach your happy place («Досягни свого щастя»), що втілює наше прагнення приносити радість і позитив у життя наших клієнтів та Партнерів бренду по всьому світу. 
Також нашою великою гордістю є те, що Oriflame втретє посіла місце в рейтингу «Кліматичні лідери №1 в Європі» в галузі персональних та побутових товарів, що було визнано Financial Times. Зокрема в «Оріфлейм Україна» створено власний проєкт сортування косметичної упаковки. Це досягнення відображає нашу непохитну відданість принципам сталого розвитку. А ще компанія співпрацює з благодійними фондами по всьому світу, дбаючи про дітей та жінок, які опинилися в складних життєвих умовах. «Оріфлейм Україна» зі свого боку щороку реалізує безліч благодійних ініціатив, виявляючи підтримку людям з хворим серцем, літнім людям, дітям та родинам переселенців.


І ми прагнемо не зупинятися на досягнутому, попереду ще багато нових викликів та роботи, щоб допомогти нашим клієнтам та партнерам втілювати свої мрії, реалізовувати поставлені цілі та досягати справжнього благополуччя! 
Чекаємо всіх в нашому оновленому Experience-центрі «Oriflame Home» – місці краси та здоров’я, тестування трендових продуктів, з атмосферою шведського вайбу та 5-ма продуктовими зонами за адресою:
м. Київ, вул. Лисенка 2/1 (метро «Золоті Ворота»), або також
Шукайте нас:
Веб-сайт: https://ua.oriflame.com/
Електронна пошта: info@oriflame.ua 
Телефон: 0 800 301 100

Оріфлейм в соціальних мержах:

Логотип FacebookЛоготип YouTube Логотип Instagram