Новини

Зараз чи не кожне підприємство зіштовхується із ситуацією, коли працівники отрим ...

Компанія "Кайрос-К" працює на ринку бухгалтерських послуг понад 8 рокі ...

Відзначаючи майже два десятиліття неперервної інновації та відданості якості, ТО ...

Компанія NOVBUD здобула відзнаку «Вибір споживача-2018»

Дата: 2019-02-20
Переглядiв: 3840

На підставі експертного аналізу підприємств компанія NOVBUD визнана кращою в номінації за отримання права першості серед споживачів товарів і послуг України та нагороджена Національним сертифікатом «Вибір споживача-2018».

           

«Для нас нагорода – офіційне визнання надійності компанії, виробництва якісного продукту і відповідального підходу нашої команди до своєї роботи. Але найголовніше – це довіра наших покупців, – зазначив директор з розвитку компанії NOVBUD В’ячеслав Павлов. Ми дякуємо інвесторам і нашим партнерам за вибір і співробітництво. Визнання лідерства дає нам стимул до подальшого зростання й розвитку».

Зазначимо, NOVBUD – одна з найбільших вітчизняних будівельних компаній, лідер за кількістю реалізованої нерухомості в столичному регіоні. Компанія працює на ринку з 2007 року і спеціалізується на масштабних проектах в сегменті будівництва якісного житла комфорт-класу. NOVBUD входить в ТОП-10 кращих забудовників України і за підсумками 11-річної діяльності визнана «Надійним забудовником Київської області».

 

На рахунку компанії вже більше 265 тис. зданих експлуатацію квадратних метрів житла, проживає понад 6500 щасливих сімей і 280 тис. м2 перспективного будівництва.

     

У портфелі NOVBUDнаймасштабніший житловий комплекс України ЖК «Петрівський квартал», кращий комплекс комфорт-класу Київської області ЖК «Нові Теремки», затишний сімейний комплекс «Квартал Крюківщина», котеджне містечко «Петрівський квартал» і абсолютно новий проект ЖК «Нові Жуляни». Уже збудовані житлові комплекси удостоєні низки престижних галузевих нагород і сьогодні по праву вважаються знаковими.

https://novbud.com.ua/