Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Компанія «Наш Капітал» - 15 років досвіду в сфері фінансово-консультаційних послуг

Дата: 2020-03-03
Переглядiв: 4987

"Наш Капітал" - сучасна фінансово-консультаційна компанія, що спеціалізується на посередницьких фінансових послугах та є важливою інформаційною ланкою між клієнтами і страховими компаніями - партнерами.

Завдяки великому досвіду роботи, більш ніж 15 років, в області довгострокового добровільного страхування життя, у розпорядженні компанії перебуває весь спектр фінансових послуг і страхових програм, що дозволяє надавати клієнтам максимально вигідні фінансові та страхові продукти для соціального захисту і власного майбутнього пенсійного забезпечення. 

Пріоритетом в діяльності компанії завжди були і залишаються – люди. Засновники компанії Наталія Семенівна Лаврович та Валентин Августинович Яцино переконані, що саме завдяки команді висококваліфікованих фінансових консультантів і директорів, із року в рік забезпечується динамічний розвиток показників підприємства. Директор компанії Василь Васильович Довжик підтверджує, що за 2019 фінансовий рік досягнуто приросту на рівні + 37 % у порівнянні з переднім роком.

На урочистому заході, який відбувся 1 березня 2020 року в місті Києві та зібрав більш ніж 250 кращих співробітників, керівники Всеукраїнського галузево-аналітичного центру та International Business Community незалежною оцінкою підтвердили досягнення компанії та вручили ФКК "Наш Капітал" відзнаку «Компанія року 2019», за здобуття права першості в галузі і відмінну динаміку розвитку підприємства у напрямку "Діяльність страхових агентів і брокерів".

 

В історії кожної компанії є важливі віхи, які визначають її зрілість. Саме цією найважливішою ознакою зрілості страхового посередника є його система ведення бізнесу та організації стимулювання фінансових консультантів і директорів.  Так в рамках Конгресу, за поданням засновників, з метою підтвердження високої кваліфікації та за досягнення нового рівня у розвитку компанії, були відзначені пам’ятними сертифікатами «Професіонал року 2019» кращі директори:

Бабич Федір Семенович, Ковальчук Олександр Федорович, Шевчук Олена Анатоліївна, Мельник Борис Сергійович, Кубарва Ірина Валентинівна, Лаврович Наталія Семенівна та Радкевич Олег Вікторович.

ФКК "Наш капітал" - Компанія року 2019

Відзначення кращих з кращих надихає на успішний та наповнений новими звершеннями рік. А здобутки 2019 року назавжди будуть закарбовані у пам’яті кожного працівника та неодмінно передані прийдешнім поколінням на приємну згадку.

 

Привітати компанію та співробітників з нагоди свята приїхали Головні партнери ФКК "Наш капітал" провідні страхові компанії: "МетЛайф", "Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп", "ФОРТЕ ЛАЙФ", "АСКА-ЖИТТЯ".

Дуже важливо, що саме в такі хвилини вагоме слово перших осіб страхових компаній дає додаткову енергію і налаштовує фінансових консультантів на нові досягнення, щоб через 2 або ж 3 роки стояти на місці нагороджених директорів.

Юридична адреса: м. Київ, вул.Рейтарська, 31/16

Електронна пошта: nashkapital-kiev@ukr.net 

Телефон: +380 (44) 272 06 23

http://nashkapital.com/
 

Картка компанії у реєстрі: https://ukr-centr.com.ua/39081548