Новини

Щорічна номінація «Вибір споживача» ...

Компания Carlamp, уже дважды отмеченная в категории “Выбор потребителя&rdq ...

ТОВ «АСГАР» працює на ринку України з 2009 року. Компанія зарекомен ...

Компанія «Люменіс» отримала звання «Компанія року 2018» в рамках Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств України за вагомий внесок в економіку регіону та відмінну динаміку розвитку.

Дата: 2019-08-12
Переглядiв: 1790

Люменіс – міжнародна мережа центрів лазерної епіляції та косметології, що нараховує понад 30 філій в Україні за її межами. Компанію було засновано у 2007 році в м. Києві. За роки діяльності Люменіс отримала нагороди «Фаворити Успіху», «Краща компанія галузі» та шість років поспіль удостоювалась почесного звання «Вибір року». За час існування компанія надала якісні косметологічні послуги понад мільйону клієнтів та стала найпопулярнішим ім’ям на бьюті-просторі України.

Послуги

Основним напрямком роботи компанії «Люменіс» є лазерна епіляція, але серед послуг також повний спектр ручних, апаратних та ін’єкційних косметологічних процедур  для обличчя і тіла. В арсеналі Центрів обладнання лише кращих світових виробників лазерних систем та багатофункціональних модульних платформ для вирішення будь-яких естетичних проблем.

Гарантія якості

За параметрами безпеки та ефективності для проведення лазерної епіляції компанія обрала діодні лазерні апарати 4-го покоління - діодні лазери LUMENIS LightSheer ET, LUMENIS LightSheer DESIRE та LUMENIS LightSheer DUET, виробництва американської корпорації LUMENIS, які визнані в усьому світі «золотим стандартом» лазерної епіляції. Це обладнання гарантує найвищу якість та абсолютну безпеку процедури.

Секрет успіху та стрімкого розвитку компанії Люменіс полягає у ретельному підборі кадрів. Лікарі з вищою медичною освітою, досвідчений адміністративний персонал та сервіс європейського рівня забезпечили широку популярність серед клієнтів. Послуги бездоганної якості за демократичними цінами довели, що в наш час залишатися доглянутими та молодими цілком доступно для всіх верств населення.

Керівництво компанії слідкує за появою нових технологій та методик у косметологічній сфері, й одразу втілює їх у своїй діяльності. Це дало змогу отримати визнання клієнтів і партнерів та вийти на міжнародний рівень.

e-mail: lumeniscounter@gmail.com
сайт: lumenis.com.ua
ул. Мельникова, 51б 
(068) 661-61-61

https://lumenis.com.ua/