Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Компанія EcoCorn — перший контрактний виробник кукурудзяного біорозкладного посуду

Дата: 2021-11-04
Переглядiв: 2013

Компанія EcoCorn — команда, яку об'єднали спільні життєві принципи та цінності.

EcoCorn для нас не просто бізнес. Це справа, завдяки якій ми проявляємо свою соціальну позицію.

Почалося з мрії — наприкінці 2018 року засновниця проєкту Валерія Кузьменко захотіла запустити соціально вагомий бізнес. Ідей було багато: підприємство для переробки сміття, вирощування екологічно чистих продуктів, впровадження технологій збереження енергії. Осяяння прийшло раптово — під час дискусії на роботі про шкоду нібито «еко» стаканчиків з картону. Саме у цей момент народився задум про виробництво на 100% екологічно чистого біорозкладного посуду. Вона шукала варіанти. І все, що попадалося, здавалося компромісами. І ось на закордонній виставці  зустрілася з продукцією з кукурудзяного крохмалю — це була любов з першого дотику.

Молекула крохмалю за своєю структурою дуже схожа на молекулу поліпропілену, але за властивостями перевершує звичний пластик.

Посуд з крохмалю дає якісно нові відчуття від її використання — на дотик він схожий на шовк.

Завдяки інертності матеріалу, продукти довго зберігають смак, запах і свіжість. Під впливом температури або спирту не відбувається шкідливих реакцій.

Посуд гнучкий і міцний одночасно, гіпоалергенний, зручний у застосуванні і простий в утилізації — розкладається в ґрунті або компості приблизно 1,5 року. Горить як папір без кіптяви і неприємного запаху.

Дуже важлива перевага виробництва посуду з крохмалю — замкнутий цикл. Що особливо актуально в епоху боротьби з викидами СО2.

Наша місія — сприяти сталому розвитку,  формуванню свідомого суспільства та збереженню ресурсів планети.


 

Для кого ми корисні?

Для українських компаній — допомагаємо національним виробникам перейти на екологічно чисту біорозкладну продукцію.

Для планети — робимо посильний внесок у боротьбу із забрудненням світового океану та глобальною екологічною катастрофою.

Для економіки країни — виробництво посуду з кукурудзяного крохмалю сприяє розвитку агросектора України.

Для кожного мешканця країни — формуємо корисні щоденні еко звички.

Наприкінці 2019 року стартував проект по контрактному виробництву посуду з кукурудзяного крохмалю —  розміщуємо замовлення на виробництво на чужому обладнанні за кордоном. Це було усвідомленим рішенням. Ми хотіли подивитися що вийде, як в країні приймуть новий продукт. Ми розуміли, що ринок не готовий, і що більша частина сил піде на просвітницьку діяльність. Але це було того варте. Підтримувала віра в те, що ми робимо важливу і корисну справу і суспільство відгукнеться. Тестовий період пройшов, ми переконалися, що все виходить, зростання — є! Якщо на самому початку ми виробляли до 70 000 одиниць продукції, то зараз цей обсяг збільшився до 280 000 одиниць і ми плануємо потроїти результат в найближчі 9-12 місяців. Стрімке зростання фінансово-економічних показників підприємства та збільшення обсягів продукції дало нам змогу вибороти титул «Компанія року 2021»!

Для наших клієнтів ми виробляємо посуд різного кольору, брендуємо його і упаковуємо в різній комплектації.  Є надія, що через 3-5 років біоразкладаний посуд стане золотим стандартом.

 

http://ecocorn.com.ua/

+38 063 500 49 43

Киев, ул. Верхний Вал, 24

Facebook, Instagram: @ecocorn.ua

 

 

 

Дані компанії: https://ukr-centr.com.ua/42793362