Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Компанія «Дизель-Транс»- надійний діловий партнер з постачання запасних частин дизельної паливної апаратури, отримала нагороду «ВИБІР СПОЖИВАЧА 2018».

Дата: 2019-04-08
Переглядiв: 3213

Компанія «Дизель-Транс» - надійний діловий партнер з постачання запасних частин дизельної паливної апаратури всіх видів дизельної техніки, від вітчизняних тракторів і комбайнів до автомобілів стандарту ЄВРО-4, оснащених системою Common Rail.

Форсунки і розпилювачі, паливні насоси (ПНВТ) і секції високого тиску (СВТ), мідні (алюмінієві) шайби і ремкомплекти РТВ на всю техніку, понад півтори тисячі найменувань деталей і вузлів автомобільної та сільськогосподарської техніки знаходяться на складах компанії.

Щоб наші покупці могли отримати найвигіднішу ціну і негайну доставку продукції, ми уклали дилерські договори з усіма найбільшими виробниками дизельної апаратури - «Ярославський завод паливної апаратури», «Ярославський завод дизельної апаратури», «Алтайський завод прецизійних виробів», «Ногінський завод паливної апаратури» і заводом "Motorpal" (Чехія). Нами підписані договори в Китаї з найбільшими сертифікованими виробниками запчастин BOSCH та Motorpal.

Всього кілька років тому компанією «Дизель-Транс» був створений діловий альянс з виробничим підприємством «OKMASH» і вже сьогодні цей бізнес-проект виправдовує найсміливіші наші очікування. Асортимент вироблених підприємством плунжерних пар і вузлів постійно розширюється, стрімко завойовуючи своє місце на ринку дизельної паливної апаратури не тільки України, але багатьох країн світу.

          

Компанія «Дизель-Транс» на початку 2019 р. пройшла атестацію і отримала статус авторизованого сервісного центру Motorpal в Україні і має право на проведення гарантійного сервісного обслуговування паливної апаратури Motorpal, встановленої на дизельних двигунах автомобілів і тракторів.

Сервісне обслуговування включає в себе діагностику, ремонт та регулювання паливних насосів високого тиску і форсунок. Діагностика та всі види регулювальних і ремонтних робіт проводяться на спеціально обладнаної ділянці, укомплектованій стендами Motorpal і іншим сучасним устаткуванням і оснащенням. У разі проведення ремонту використовуються тільки оригінальні високоякісні запасні частини заводу Motorpal.

Наші клієнти можуть бути впевнені, що ми не просто усунемо несправність, але і обов'язково знайдемо причини які її викликали.

Сертифіковані фахівці нашої компанії мають високу професійну кваліфікацію, багаторічний досвід роботи і гарантують високоякісний ремонт паливної апаратури будь-якого типу і для усіх типів двигунів, використовуваних на тракторній, вантажній і будівельній техніці вітчизняного і імпортного виробництва.

За результатами експертного аналізу Всеукраїнського галузево-аналітичного центру 

компанія «Дизель-Транс»  увійшла в реєстр кращих постачальників товарів і послуг та отримала нагороду «ВИБІР СПОЖИВАЧА 2018».

Хто працює з нами – заробляє більше!

+38 (050) 8179090 (VIBER), +38 (098) 3422612

+38 (093) 9123021, +38 (05746) 41971, +38 (05746) 22470

dieseltr@ukr.net

http://www.diesel-trans.com.ua/