Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

Компанія DEKA Laser Україна отримала відзнаку “Вибір споживача 2020”

Дата: 2020-12-28
Переглядiв: 2216

DEKA Laser Україна єдиний офіційний представник компанії DEKA M.E.L.A. s.r.l. Italy, що входить в концерн El.En. Group. Компанія заснована у Флоренції в 1981 році і на сьогодні є лідером у виробництві медичного лазерного обладнання.


Лазерне обладнання компанії DEKA вже багато років займає провідні позиції в медицині. Успіх був досягнутий завдяки багаторічній праці, постійному проведенню наукових досліджень та клінічних випробувань. Завдяки зусиллям компанії DEKA лазерна медицина зробила крок у технологічне майбутнє.

DEKA Laser майже три десятиліття розробляє і створює лазерне обладнання для естетичної медицини, дерматології, косметології, хірургії та гінекології.
Компанія має запатентовані унікальні технології такі як: голлівудська ліпосакція (лазерний ліполіз), ДOT терапія, безопераційна лазерна блефаропластика, технологія MonaLisaTouch з лазерним імпульсом D-Pulse, Moveo – безболісна динамічна епіляція александритовим лазером та ін.


В компанії DEKA Laser Україна ми завжди будуємо тісні взаємовідносини з нашими партнерами, тому пропонуємо сервіс і технічну підтримку в Україні 24/7 та власний штат інженерів.
Також надаємо маркетингову підтримку від компанії: навчання, майстер-класи, тренінги, рекламні матеріали, допомагаємо в просуванні послуг у вашому медичному центрі.
На сьогодні компанія DEKA є лідером з продажу високотехнологічного лазерного обладнання і на цьому інженери компанії не зупиняються та продовжують працювати над новими розробками, щоб лазерна медицина розвивалась та удосконалювалась.

Дізнатися більше про компанію та її діяльність ви можете за наступними контактами:

E-mail: info@dekalaser.kiev.ua
Офіс компанії та контакти: https://www.dekalaser.kiev.ua/contact/
Офіційний сайт компанії: https://www.dekalaser.kiev.ua