Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

Компанія blago з Івано-Франківська отримала відзнаку «Компанія року 2022»

Дата: 2023-10-25
Переглядiв: 1386

Blago

Blago вкотре стала компанією року й щоразу підтверджує свій статус не на словах, а діями. Технологічна компанія будує нерухомість та реалізовує проєкти, які змінюють місто на краще. Вона дивиться на місто як на сукупність сервісів та інфраструктури, які мають якісно обслуговувати життя людей, та робить ці сервіси ефективними та зручними.

За понад 20 років компанією реалізовано 6 великих проєктів, кожен з яких є унікальним, інноваційним і комфортним для життя. За 2022-2023 роки всупереч викликам і несприятливим обставинам компанія не заморозила жодного будівництва та ввела в експлуатацію понад 100 тис. квадратних метрів нерухомості. Зараз одночасно будує 10 житлових комплексів у різних частинах Івано-Франківська.

БЛАГО БУД

У місті компанію знають завдяки таким масштабним проєктам: «Manhattan», «Manhattan UP», «Parus», «Royal Hall», «Family Plaza», «Паркова Алея», «Comfort Park» та житловий комплекс з найвищими у місті будинками – «SKYGARDEN». Нещодавно компанія заявила про новий масштабний проєкт, якого в Івано-Франківську ще не було.

Blago продовжує розвиватися та формувати розгалужену структуру з сервісами та послугами для своїх клієнтів: власний дошкільник заклад «Благозаврик», управляюча компанія blago.comfort, відділ сервісу blago.service, департамент управління комерційною нерухомістю, який залучає рітейл та орендарів відкривати свої заклади в житлових комплексах та формувати повноцінну інфраструктуру для зручного життя мешканців. Успішно розвиває власну програму лояльності blago Family – партнерська програма з ексклюзивними знижками та бонусами в популярних закладах міста для клієнтів blago. Нещодавно компанія blago анонсувала запуск нового великого проєкту – власний інвестиційний фонд blago.invest. Це сучасне інвестиційне ком’юніті, що об’єднує інвесторів для отримання прибутку на ринку нерухомості.

Цього року компанія планує представити власний мобільний додаток. Застосунок міститиме всі послуги blago та дозволить формулювати звернення, дізнаватися актуальні новини від компанії, сплачувати комунальні платежі та навіть управляти власною нерухомістю. Це повноцінний доступ до своєї квартири зі смартфона.

Окрім будівництва, компанія веде активну соціально-культурну діяльність, підтримуючи талановитих та обдарованих українців.

Усім цим досягненням blago завдячує ЗСУ, тому компанія є постійним партнером #SaveUkraineNow (SUN) та співпрацює з БО «Благодійний Фонд «Вірні». Наполегливою та активною працею підтримує економіку країни та захисників, завдяки яким має можливість продовжувати будувати.

 

Сайт: https://blagodeveloper.com/