Новини

Зараз чи не кожне підприємство зіштовхується із ситуацією, коли працівники отрим ...

Компанія "Кайрос-К" працює на ринку бухгалтерських послуг понад 8 рокі ...

Відзначаючи майже два десятиліття неперервної інновації та відданості якості, ТО ...

Компанія «Антіфаєр» стала «Компанією року 2021»

Дата: 2022-02-18
Переглядiв: 2041

Компанія «Антіфаєр» увійшла до переліку кращих українських підприємств та довела свої лідерські позиції у галузі протипожежного захисту, набувши статусу «Компанія року 2021».


 

Нагадаємо, що ця номінація щорічно надається Всеукраїнським галузево-аналітичним центром кращим національним товаровиробникам та провідним компаніям галузі.

Сертифікат «Компанія Року» підтверджує  вагомий внесок у розвиток економіки регіону, здобуття права першості в галузі та відмінну динаміку розвитку підприємства на основі даних за попередній фінансовий рік.


 

Що ж дозволило ТОВ «Антіфаєр»  досягти високих фінансово-економічних показників та увійти в Реєстр надійних та інвестиційно привабливих підприємств 2021 року?

Компанія здійснює весь спектр послуг в сфері систем протипожежного захисту -  проектування, монтаж, технічне обслуговування систем протипожежного захисту для об'єктів будь-яких масштабів - від невеликого офісного приміщення до великих виробничих, складських або торговельних будівель.

При цьому використовуються новітні інформаційні технології та сучасні методики організації та управління системами протипожежного захисту, що включають організаційну та адміністративну складову, бізнес-процеси та передове технічне обладнання.  Розроблені рішення та пропоноване обладнання ефективні та інноваційні, але при цьому прості в обслуговуванні і забезпечують надійність на всіх рівнях. Вони гарантовано на ранніх стадіях здатні виявити осередки виникнення пожежі та надійно запобігають поширенню полум'я, диму та токсичних газів, що допомагає врятувати людські життя та запобігти пошкодженню майна.


 

Для «Антіфаєр»  немає нерозв'язних завдань – завжди готові запропонувати високоефективні рішення для будь-якої з галузей економіки країни, і є експертами для багатьох типів інфраструктурних об'єктів.

Місія компанії  -  бути в Україні беззаперечним лідером у галузі протипожежного захисту, який завдяки своїй глибокій  компетенції розробляє інноваційні рішення в галузі пожежної безпеки, захищаючи життя людей, їх матеріальні та інтелектуальні цінності та мрії.

•         Сайт компанії: https://antifire.ua/

•         Електронна адреса: office@antifire.ua

•  Компанія у Реєстрі надійних та інвестиційно привабливих підприємств: https://ukr-centr.com.ua/43359739