+38 (044) 228-41-48
office@ukr-centr.com.ua
Новини

 Компания DOOSAN MACHINE TOOLS CO., LTD (Республика Корея) является одним и ...

Київський міжнародний економічний форум 2019 (КМЕФ) вже шостий рік поспіль є гол ...

Компанія «Адвант Тревел» отримала відзнаку за бездоганну якість!

Дата: 2019-04-15
Переглядiв: 1227

Нещодавно в історії компанії «Адвант Тревел» відбулася подія, яка привела в захват кожного партнера і користувача сервісу підприємства. Цим слугувала премія – «Вибір споживача 2018», яка являється відображенням цільових принципів компанії, в основі яких клієнт стоїть у центрі всіх процесів. Завдяки комплексній експертній оцінці послуг компанії «Адвант Тревел» можна стверджувати, що їй властива цілодобова служба допомоги і супроводу. Турбота і увага за кожним подорожуючим принесла очікуваний результат. Саме тому ТОВ «Адвант Тревел» отримало заслужену нагороду в престижній номінації «Вибір споживача 2018».

Дана відзнака підтверджує клієнтам і партнерам, що послуги компанії Адвант являються надійними, якісними та пріоритетними для вибору споживачів. Менеждери агенства доступно та послідовно відповідають на усі запитання, які виникають у користувачів послуг. Усю необхідну інформацію можна дізнатися зручним для споживача способом, документи можна замовити на пошту, це дуже зручно. Крім того, компанія Адвант  надає цілодобовий доступ до сайту, можна обрати той тур, який вам підходить, і не виходячи з будинку, отримати послугу.

Той, хто знає,  чого хоче, залишиться задоволеним користуванням послуг сервісу. А той, хто не знає, може легко розібратися при бажанні. У компанії є сайт, на якому можна дізнатися, що «Сервіс Advant Travel» — це спеціально розроблена пошуково-інформаційна система, яка дозволяє користувачу доступно отримувати найвигідніші пропозиції від  ведучих туроператорів і отримати їх на сайті за найкращою ціною без візиту в турагентство. Саме тому ТОВ «Адвант Тревел» була прдставлена для нагородження на основі Реєстру кращих постачальників товарів і послуг.

За словами Августина «Світ – це книга. І хто не подорожував по ньому – прочитав у ній лише одну сторінку». Тому  подорожуйте, отримуйте насолоду, пізнавайте світ та отримуйте позитивні емоції разом з послугами компанії Адвант!

http://advant.com.ua/

 

 

 

 

 

ТОВ "ВГ АНАЛІТЦЕНТР"
МФО 321842
ЄДРПОУ 41840510
+38 (044) 228-41-48
+38 (094) 828-41-48

office@ukr-centr.com.ua
м.Київ, вулиця Гоголівська, будинок 15а
ГРАФІК РОБОТИ
Пн – Пт з 9-00 до 18-00
Ми в соціальних мережах
Copyright © 2017 - 2019 ТОВ «ВГ Аналітцентр»