Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

КНП

Дата: 2021-04-02
Переглядiв: 1853

КНП «Менська міська лікарня» - призер конкурсу «Вибір споживача 2020»

 

  КНП «Менська міська лікарня» забезпечує жителів колишнього Менського та сусідніх районів спеціалізованою медичною допомогою

У січні 2007 року лікарня отримала вищу акредитаційну категорію, яку успішно  регулярно підтверджує. 

У закладі розроблена та ефективно працює система управляння якістю, що засвідченоСертифікатом на систему управління якістю, який лікарня повторно отримала у 2018 році.

На даний час в лікарні працює 45 лікарів та 149 осіб середнього медичного персоналу. У 2020 році приступили до роботи в лікарні 3 молодих фахівці за спеціальностями хірургія, педіатрія та неонатологія. 

Наразі  проходять підготовку  3 інтерни за спеціальністю анестезіологія,  офтальмологія, неврологія та  2 інтерни контрактної форми навчання за спеціальністю хірургія, стоматологія

Серед лікарів  закладу14 лікарів мають вищу атестаційну категорію, 15 – першу атестаційну категорія, 7 – другу атестаційну категорія.

В лікарні велика увага приділяється  вирішенню кадрових проблем.

На виконання районної  «Програми забезпечення житлом медичних працівників» у грудні 2015 року було збудовано  чотириквартирний будинок для лікарів, а у грудні 2019 року поряд з ним було зведено щестиквартирний будинок.

В закладі працюють три операційні, обладнання яких поповнилось новим операційним столом,  безтіньовою  операційною лампою, комплектом хірургічних  інструментів.

Лікарня придбала сучасне  обладнання для проведення лапароскопічних операцій.

Пріоритетним напрямком роботи залишається охорона здоров’я матерів та дітей. Заклад підтвердив звання «Лікарня, доброзичлива до дитини».

          В структурі пологового відділення - індивідуальні пологові зали, індивідуальні пологові палати,  післяпологові палати для спільного перебування матері та новонародженого, палата інтенсивної терапії новонароджених, палати інтенсивної терапії для вагітної, роділлі, породіллі , оснащені сучасним обладнанням відповідно до табелю оснащення. Партнерські пологи становлять 79,4%. 

З метою проведення своєчасної  якісної діагностики пацієнтам з підозрою на інсульт в лікарні встановлено  власний сучасний новий комп'ютерний томограф.

Щорічно у поліклінічному відділенні обслуговується близько 120 тисяч відвідувань. У лікарні можна отримати фахову консультацію лікаря за 23 спеціальностями. 

У листопаді 2018 року клініко-діагностична лабораторія однією із перших серед районних медичних закладів області пройшла сертифікацію і отримала Свідоцтво про відповідність системи лабораторних вимірювань затвердженим стандартам

В кабінеті ультразвукової діагностики для розширення діагностичних можливостей встановлено сучасний цифровий УЗД  апарат з доплером.

Сучасна апаратура використовується і в ендоскопічному кабінеті. Відеогастроскоп та відеоколоноскоп дають змогу на великому екрані монітору побачити дрібні деталі і діагностувати патологію на ранніх стадіях захворювання.

 

Велика увага приділяється створенню комфортних умов перебування пацієнтів у лікарні: проведено ремонт терапевтичного відділення із заміною ліжкового фонду, замінено дах гінекологічного  відділення ,проведено реконструкцію та утеплення двоповерхового корпусу.  Постійно проводиться робота по зміцненню матеріально-технічної бази підприємства.

 

У 2020 році КНП «Менська міська лікарня» заключила договори з Національною службою здоров’я   України по 13 пакетах Програми медичних гарантій, 6 з яких мають статус «Пріорітетний». Це один з найкращих показників серед лікарень Чернігівської області.

У листопаді 2020 року розпорядженням Керівника робіт з ліквідації наслідків медико- біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) лікарня внесена до Переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом  SARS-CoV-2 і активно активно включилася до надання медичної допомоги вказаної категорії хворих.