Новини

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

З гордістю повідомляємо, що Abiturients.info - Довідник навчальних закладів ...

Інженерно-виробниче підприємство «ЮГОВ-Проект» - лідер ринку автоматизації України!

Дата: 2019-05-17
Переглядiв: 4744

Національна відзнака «Вибір споживача 2018» та включення ТОВ «ЮГОВ-Проект» до  реєстру «Кращих постачальників товарів та послуг» за результатами комплексного експертного аналізу - це закономірний результат 20-ти років успішного розвитку нашої компанії.

Офіційний дистриб'ютор компанії Danfoss в Україні і крупний виробник електрощитового обладнання. ТОВ «ЮГОВ-Проект» веде свою діяльність і активно конкурує в сфері промислової електротехніки, автоматики та автоматичних систем управління технологічними процесами (АСУ ТП)  на ринках:

  • України
  • Східної Європи
  • Країн СНД
  • Країн Азії

Успішний розвиток  - це результат стратегії управління компанією, заснованої на професіоналізмі, довірі, відданості спільній справі.Наш Колектив складається з висококваліфікованих спеціалістів, що мають великий досвід роботи і широкий фаховий спектр знань. Семінари, навчання, курси підвищення кваліфікації як в Україні, так і за її межами в головних офісах наших Партнерів дають позитивну динаміку в розвитку фахівців і всієї компанії в цілому.

ТОВ «ЮГОВ-Проект» - це сучасний офісно-виробничий комплекс, на території якого розташовуються просторі цехи по збиранню електрощитового обладнання, автоматичних систем управління технологічними процесами. Сучасні приміщення оснащені новітнім обладнанням і устаткуванням європейського рівня. Складський комплекс гарантує нашим Клієнтам наявність постійного запасу якісного обладнання, матеріалів і комплектуючих.

Напрямками діяльності компанії ТОВ «ЮГОВ-Проект»:

  • Дистрибуція продукції Данфосс;
    • Приводної техніки
    • Промислової автоматики
  • Власне виробництво електрощитового обладнання, систем автоматизації та управління технологічними процесами. Пропонуємо нашим Клієнтам повний цикл інжинірингових послуг.

Компанія «ЮГОВ-Проект». Створюємо промисловість майбутнього!

Контакти:

Україна

 Центральний офіс

08703, Київська обл. м.Обухів, вул. Миру 16а

+38 (044) 520-94-25

+38 (096) 100-20-02

+38 (068) 957-20-05

E-mailoffice@ugov.ua

 

Представництво  в м. Дніпро

м.. Дніпро, ул.Сергія Подолинського 31Б

+38 (067) 341-15-01

E-mail: ak@ugov.ua

 

Польща

53-228, Wrocław ul. Inżynierska 49/37

+48 516-75-33-22

E-mail: ugovengineering@gmail.com

https://ugov.ua/