Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Група Компаній «АВТОСТРАДА» отримала національну відзнаку «Компанія року-2020»

Дата: 2020-12-02
Переглядiв: 2326

Всеукраїнський галузевий аналітичний центр за результатами аналітики 2020 року, яка проводиться щорічно серед усіх діючих підприємств України, провів конкурс серед 2486 організацій дорожньо-будівельного сектору на звання «Компанії року-2020»

За результатами експертного аналізу Група Компаній «АВТОСТРАДА», один із лідерів будівництва доріг в Україні, була внесена до Національного реєстру надійних і інвестиційно привабливих підприємств України та нагороджена відзнакою «Компанія року-2020».

Крім того, АВТОСТРАДА третій рік поспіль отримує національну нагороду «Вибір споживача».

Присвоєння цих відзнак вкотре підтверджує, що Група Компаній «АВТОСТРАДА» є надійним партнером та роботодавцем, що забезпечує високу якість послуг у дорожньо-будівельній галузі.

Ми вдячні за високу оцінку незалежних експертів й надалі будемо дотримуватися принципів чесності та прозорості у всіх аспектах своєї діяльності!

Нагадаємо, Всеукраїнський галузево-аналітичний центр щорічно проводить аналітику даних попереднього періоду серед підприємств малого та середнього бізнесу з метою визначення надійних та пріоритетних для співпраці компаній, які роблять вагомий внесок у розвиток економіки.

Результати аналітики та реєстр публікуються на відкритому інформаційному порталі ukr-centr.com.ua.

Про компанію

Група Компаній «АВТОСТРАДА» спеціалізується на будівництві доріг, мостів і проведенні капітального ремонту дорожнього покриття будь-якої складності. З перших днів роботи в компанії впровадили німецькі стандарти контролю якості на всіх етапах виробництва.

Компанія володіє понад 1000 одиницями дорожньо-будівельної техніки від провідних світових виробників, більше 25 виробничими базами, має сертифікат відповідності міжнародним стандартам якості ISO 9001 і є одним з лідерів дорожнього будівництва України.

«АВТОСТРАДА» є членом Асоціації «Інженерів-консультантів України» AECU і найбільшої міжнародної організації в сфері будівельного консультування FIDIC.

Контакти:

тел. +38 043 265 87 75

Україна, м. Вінниця, вул. Данила Галицького, 27

E-mail: office@autostrada.com.ua

https://autostrada.com.ua/