Новини

Зараз чи не кожне підприємство зіштовхується із ситуацією, коли працівники отрим ...

Компанія "Кайрос-К" працює на ринку бухгалтерських послуг понад 8 рокі ...

Відзначаючи майже два десятиліття неперервної інновації та відданості якості, ТО ...

Компанія FreeHost – «Компанія року 2019»

Дата: 2020-02-10
Переглядiв: 3386

Розміщення та підтримка веб-сайтів - саме цим вже понад 18 років займається хостинг-компанія FREEhost.UA. Підприємство було створено у далекому 2003 році, коли почала виникати потреба українських компаній у розміщенні корпоративних сайтів.

За роки своєї роботи цей хостинг-провайдер досяг неабияких результатів у розміщенні та підтримці сайтів. А за рахунок того, що Фріхост має власний дата-центр та обслуговує безліч сайтів та доменів, обсяг наданих послуг компанії вражає! Більше ніж 60000 сайтів, від невеликих персональних блогів до корпоративних сайтів та чималих інтернет-магазинів.

 

Цього року робота «Фріхост» була високо оцінена експертами з економіки. Завдяки високоякісним послугам широкого спектра компанія є провідним хостингом, службою технічної підтримки та дата-центром, що користується повагою та довірою своїх клієнтів. Незважаючи на досягнення, компанія Freehost продовжує процес вдосконалення своєї роботи та не збирається зупинятися на сьогочасному рівні.

Що саме пропонує користувачам «Фріхост»? Спектр послуг компанії доволі великий:

  • Хостинг сайтів, попри розмір та направленість веб-сторінок, у Freehost надійний та безпечний хостинг та безліч можливостей для розвитку вашого бізнесу у глобальній мережі. «Фріхост» надає послуги хостингу з 2003 року. За цей час було розроблено унікальний віртуальний хостинг задля потреб українських компаній. Також компанія розробляє власне програмне забезпечення, займається оптимізацією хостингу задля пришвидшення роботи сайтів та покращення їх безпеки. Завдяки цьому клієнти Фріхост значно заощаджують час на налаштування та роботу з власною панеллю управління.
  • До послуг клієнтів компанії власний хмарний VPS-сервіс, на якому можна налаштувати сервіси корпоративної пошти, організувати відокремлений сервер для зберігання та операцій з великими базами даних. Послуга оренди серверу у дата-центрі FREEhost.UA, дає можливість клієнтам економити кошти на купівлі дорогого обладнання, та не турбуватись через  поломку серверу чи його застарівання.
  • Пошук та підбір доменів, що якнайкраще будуть відбивати вашу бізнес-ідею - це ще один напрямок діяльності Фріхост. Ми обираємо для вас кращі доменні імена для корпоративної електронної пошти, сайтів чи лендінгів. До того ж, клієнти компанії, які вже користуються хостинг-послугами, отримують домени для свого бізнесу у подарунок. FREEhost.UA прагне досконалості та точного вибору задля задовольняння потреб кожного клієнта.
  • Якість послуг від FREEhost.UA - це запорука надійної та безперервної роботи сайтів, адже дата-центр компанії обладнаний не лише швидкісними серверами, всі важливі системи дата-центру резервуються. Наприклад, струм від мережі резервується джерелами безперебійного електропостачання та двома дизель генераторами. Це гарантує незалежність від роботи центральної електромережі, погодних катаклізмів чи надзвичайних ситуацій. Завдяки потужностям серверів якість та швидкість роботи на базі дата-центру FREEhost.UA вже оцінили тисячі компаній, що є клієнтами сервісу. До того ж, за рахунок власних можливостей, спеціалісти компанії набагато швидше реагують на потреби користувачів, можуть якнайшвидше організувати, налаштувати ваш власний сервіс, перенести сайт на хостинг «Фріхост». До того ж, відповідальність за надійну роботу серверів на базі дата-центру цілком лежить на самій компанії, та цьому факту приділяють чималу увагу.

Але чому саме FreeHost отримав підтримку експертів та визнання серед українських користувачів? На це є декілька причин:

  • Можливість обрати саме той тариф, що влаштовує клієнта: гнучка система надання послуг дозволяє користуватися ними як просунутим   веб-майстрам чи програмістам, так і тим, хто не тямить в роботі сайтів та адмініструванні серверів.
  • Підтримка в режимі 24/7: саме завдяки турботі та повсякчасному відклику технічної підтримки FreeHost, клієнти мають можливість використовувати сайт у повному обсязі та вчасно розв’язувати нагальні проблеми.
  • Лояльні ціни, що дозволяють створювати сайти навіть найменшим компаніям. У FreeHost є рішення для будь-якого бізнесу, від малих фірм та ФОП до крупних корпорацій зі світовим ім’ям.
  • До того ж, протестувати можливості FreeHost можна безкоштовно! Компанія надає кожному клієнту зручний тестовий термін використання послуг, щоб кожен був впевнений, що послуги мають найвищу якість та охоплюють всю сферу інтересів клієнта.

Партнерами компанії «Фріхост» вже є декілька тисяч українських компаній зі своїми інтернет-майданчиками. Клієнтами та партнерами цього хостинг-провайдера наразі є різні українські форуми, приватні блоги, різноманітні інтернет-магазини тощо. Компанія вдячна кожному своєму клієнту та прагне розширити їх мережу.

Наш сайт: https://freehost.com.ua
e-mail: service@freehost.com.ua
Телефон: 38(044) 364-0571
Facebook: https://www.facebook.com/freehostcomua
Telegram: @freehostua