Новини

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

З гордістю повідомляємо, що Abiturients.info - Довідник навчальних закладів ...

ФОРА - Вибір споживача 2017

Дата: 2018-10-16
Переглядiв: 5710

Відзначено чергового переможця програми у номінації "Вибір споживача 2017". Відзнаку отримала відома українська мережа супермаркетів "ФОРА" 
 

Компанія "Фора" увійшла до реєстру "Кращих постачальників товарів та послуг" та з цієї нагоди, була представлена до номінації "Вибір споживача 2017"

Зараз в самій тільки столиці працює 150 свіжо-зелених магазинів біля дому

Перший магазин «Фора» відкрився у 2002 році в Києві. А вже наступного року, після того, як була викуплена мережа «Дніпрянки», магазинів стало 18, і можна було сміливо заявляти про заснування мережі. Зараз в самій тільки столиці працює 150 свіжо-зелених магазинів біля дому. Загалом по всій Україні їх 240, і «Фора» на цьому не зупиниться. Плани амбіційні і реальні: відкрити затишні магазини у кожному районі, там, де людям зручно робити комфортні покупки.

Фора — ближче до дому, ближче до вас

«Фора» завжди поруч, завжди запропонує найнеобхідніше. Комфортніше не збиратися в далекий шопінг-шлях за покупками, а пройти декілька кроків, придбати все необхідне і вже за короткий проміжок часу знову опинитися в своїй оселі. Йдучи з роботи, заходиш до «Фори» і швиденько поповнюєш запаси, не переймаючись тим, що важкі пакети нести ще далеко. «Фора» поруч, майже вдома! Скористайтеся зручною картою і знайдіть «Фору» найближчу до вас

«Фора» - «Вибір споживача 2017»

У 2017 році «Фора» отримала нагороду «Вибір споживача 2017» і стала кращою мережею магазинів біля дому! Нагорода "Вибір споживача 2017" — свідчить про високу якість асортименту товарів та сервісу супермаркету.

http://fora.ua/