Новини

Компанія «Антіфаєр» увійшла до переліку кращих українських підприємс ...

Всеукраїнський галузево-аналітичний центр залишається надійним партнером українс ...

  Будівельна компанія «АНСТРОЙ ЛІМІТЕД» заснована у 2016 роц ...

ФІТАПІПРОМ - КОМПАНІЯ РОКУ 2018

Дата: 2019-06-20
Переглядiв: 2096

Підприємство ФІТАПІПРОМ відомо унікальною дієтичною натуральною продукцією оздоровлення та зміцнення здоров’я людини. Це продукти профілактично-корегувальної спрямованості, що гармонізують взаємодію та функціонування усіх органів та систем організму в цілому, оновлюють фізіологічний баланс, підвищують життєвий тонус, покращуючи загальний стан. При виробництві використовується винятково вітчизняна екологічно чиста сировина рослинного походження та бджільництва.

ТОВ ФІТАПІПРОМ є ексклюзивним виробником продукції для Національного проекту ФІТАПІСВІТ®, заснованого власником підприємства Лавреновим Валерієм Володимировичем. Проект об’єднав історичні традиції та досвід пасічників України, напрацювання фіто- й апітерапії та сучасні технології для популяризації культури здорового способу життя.

В основі провідних продуктів лежать авторські розробки Президента Міжнародної академії наук з апітерапії та бджільництва, Президента Міжнародного фонду сприяння розвитку бджільництва та апіфітотерапії, академіка, Голови Наукової Ради Компанії ФІТАПІСВІТ®Ігоря Олександровича Дудова.

Підприємство ФІТАПІПРОМ засновано у 2015 році у м. Житомир. Асортимент оздоровчої продукції постійно розширюється й на сьогодні представлений такими лінійками: фітапідраже, крем-бальзами, медові композиції, вітамінні комплекси, фітапібальзами, ароматерапевтичні засоби, продукти дієтичного харчування.

На основі експертної оцінки «Всеукраїнського галузево-аналітичного центру» ТОВ  ФІТАПІПРОМ внесене до Національного реєстру «Надійних та інвестиційно привабливих підприємств України» та отримало національний сертифікат «Компанія року 2018». Це – визнання на українському ринку та підтвердження того, що ФІТАПІПРОМ пропонує якісні послуги, є інвестиційно привабливим надійним партнером та престижним роботодавцем.

Контакти:

Телефон: +38 0412 346 819

Електронна пошта: fitapiprom@gmail.com

http://fitapisvit.ua/