Новини

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

З гордістю повідомляємо, що Abiturients.info - Довідник навчальних закладів ...

Фінансова компанія «SlonCredit» отримала звання «Компанія року 2020»

Дата: 2021-04-02
Переглядiв: 2507

     Сервіс кредитування SlonCredit надає клієнтам довгостроковий кредит від 5 до 100 тис. грн на термін від 3 до 12 місяців з щомісячним погашенням. Компанія дотримується вимог законодавства та створює максимально зручні та вигідні умови для оформлення споживчого кредиту.

Щороку Всеукраїнський аналітичний центр визначає кращі компанії країни. Згідно зі статистикою даного центру, саме ці організації сприяють економічному, фінансовому та соціальному розвитку. У 2020 році звання «Компанія року 2020» отримало ТОВ SlonCredit, а керівництво та співробітники отримали офіційний сертифікат «За вагомий внесок у розвиток економічного потенціалу регіону».

Дійсно, 2020-й рік для компанії виявився непростим, але плідним. Видавалися позики на щоденні потреби громадянам, які опинилися в складній фінансовій ситуації через пандемію, стійко утримувала позиції на ринку та стабілізувала економічну ситуацію в регіоні.

    Керівництво організації постійно вдосконалює принципи роботи з клієнтами, що дозволяє обслуговувати швидко, безпечно та ефективно. Діяльність компанії спрямована на те, щоб кожен позичальник міг сказати: «SlonCredit - це безпечна організація, якій я довіряю і з якою співпрацюю». Компанія активно розвивається, впроваджує сучасні інноваційні технології для підвищення якості надання послуг, щоб в майбутньому отримувати нові визнання та нагороди.  Все це дозволило компанії виділитися серед конкурентів та домогтися визнання як з боку держави, так і з боку клієнтів.

Чому «SlonCredit» такий популярний?

У ніші надання грошових позик працює багато українських організацій, але клієнтів приваблюють вигідні умови, швидкість та індивідуальний підхід SlonCredit. У разі  виникнення проблем з вчасною виплатою, співробітники лояльно та з розумінням ставляться до ситуації та пропонують варіанти погашення позики. Це значно підвищило довіру до організації з боку позичальників.

В ході журналістського дослідження були визначені такі причини присвоїти звання «Компанія року 2020»:

1.Організація працює тільки з повнолітніми клієнтами, без «тіньових» схем.

2.Робота відповідно до чинного законодавства України.

3.Прозоре ведення документації та складання звітів у відповідності до встановлених вимог.

4.Вигідні умови співпраці для різних категорій клієнтів.

5.Збереження конфіденційності наданих клієнтами персональних даних.

6.Максимально швидке надання позики.

 

Вся необхідна інформація розрахунок суми та термін погашення доступна на сайті SlonCredit.

Можна віддалено оформити кредит, підписати договір та отримати гроші онлайн на зазначену банківську карту.


www.sloncredit.ua