Новини

Компанія «Антіфаєр» увійшла до переліку кращих українських підприємс ...

Всеукраїнський галузево-аналітичний центр залишається надійним партнером українс ...

  Будівельна компанія «АНСТРОЙ ЛІМІТЕД» заснована у 2016 роц ...

Фармацевтична компанія PHARMAGATE отримала національну відзнаку «КОМПАНІЯ РОКУ 2020»

Дата: 2021-06-10
Переглядiв: 626

PHARMAGATE - компанія, яка займається комплексним вирішенням завдань щодо виведення на ринок продукції для медичного використання, а також забезпечує подальший супровід продукції для її успішного життєвого циклу на ринку продуктів для медицини.

 

PHARMAGATE має унікальну структуру і широку географію з координаційною службою в Україні та представництвами в 11 країнах регіону СНД: Казахстані, Білорусі, Молдові, Грузії, Азербайджані, Вірменії, Узбекистані, Киргизії, Таджикистані, Туркменістані, Монголії.

Створена в 2011 році, вже протягом 10 років компанія PHARMAGATE орієнтована на забезпечення ведення проектів під ключ, частини проектів або їх стадій, різні сторони технічної підтримки: переклад і підготовка документації продукції, супровід процесу її схвалення, модифікацій, розробки, адаптації та імплементації споживчої упаковки, взаємодія із зацікавленими службами для забезпечення поставок, вхідного контролю якості та моніторингу якості продукції на ринку.

Колектив співробітників представлений широким спектром професіоналів від лікарського і фармацевтичного профілю до філологічного і навіть технічного напряму. Персонал компанії має досвід роботи в міжнародних компаніях, уповноважених та регуляторних органах, практичній охороні здоров'я, науковій та дослідницькій діяльності. Саме великий досвід участі в різних професійних об'єднаннях та бізнес-асоціаціях, роботи в експертних групах з розробки і дотримання місцевого законодавства виступає показником компетентності фахівців компанії.

Важливою перевагою компанії є також тривалі позитивні і конструктивні взаємовідносини з регуляторними органами та уповноваженими організаціями на всіх територіях географії PHARMAGATE.

Система управління якістю стосовно послуг компанії відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2015-го, що служить додатковим гарантом якості роботи команди PHARMAGATE для клієнтів.

PHARMAGATE - це міжнародні стандарти ведення операційної діяльності, швидкість і мобільність в адмініструванні бізнес-процесів, гнучка інфраструктура та широка географія.

 

 

 

 

PHARMAGATE opening paths!

Сайт: https://pharmagate.com.ua

Адреса: 01133 Київ, Бульвар Лесі Українки 7-В, офіс 260

Телефон : + 38 044 303 96 98

Email: info@pharmagate.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/PharmagateCIS/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/pharmagate

Детальна інформація про діяльність компанії та витяги з реєстрів:

https://ukr-centr.com.ua/38004200