Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

F1Center —  12 років досвіду в галузі сервісного обслуговування комп'ютерної техніки

Дата: 2021-09-28
Переглядiв: 2175


 


 

F1Center є уповноваженим сервісним центром з гарантійного ремонту ноутбуків, смартфонів, планшетів провідних виробників. Компанія також забезпечує післягарантійне обслуговування техніки. Сьогодні партнерами F1Center є такі відомі торгові мережі та інтернет-магазини як «Rozetka», «Фокстрот», «АЛЛО», «Цитрус», «Comfy», «MOYO», «Ельдорадо», «ТТТ» та багато інших.

Компанія має сім центрів обслуговування клієнтів у Києві та є провайдером сервісних компаній-партнерів з широкою географією в Україні. Надає гарантійну і технічну підтримку продукції ТМ «Lenovo» за межами України: у Вірменії, Білорусі , Грузії й Молдові.
Безкоштовна та швидка логістика техніки в ремонт нашими партнерами «Нова Пошта» і «Justin» по всій території України дозволяє забезпечувати високу оперативність всіх ремонтів.

В F1Center розроблено і впроваджено ряд інноваційних технологій  —  від найновішої системи онлайн моніторингу поточного стану ремонту, де клієнт бачить всі 13 основних фаз ремонту його пристрою і дозволяє з досить високою точністю передбачити дату закінчення ремонту і його видачі до автоматизованого управління виробництвом.
 


 

У портфоліо сервісу F1Center понад 1,5 мільйона успішно наданих послуг з ремонту і обслуговування комп'ютерної техніки.

Отримання нагороди «Вибір споживача 2021» згідно з реєстром кращих постачальників послуг характеризує компанію як надійного ділового партнера та взірця стабільної динаміки розвитку, а послуги підприємства являються якісними та пріоритетними для вибору.

На сьогодні лідируючі позиції компанія не одноразово підтверджувала престижними нагородами: це і «Лідер Галузі 2012», «Вибір споживача 2018», «Компанія року» та «Вибір споживача» у 2019, «Вибір країни 2020», а цього року підтверджено статус «Вибір споживача 2021».

Сайт: https://f1center.ua/ua
Телефон : 0 800 800 018
Email: info@F1Center.ua
Facebook: https://www.facebook.com/F1Center.ua/
Instagram: https://www.instagram.com/f1_center/?hl=ru
YouTube: https://www.youtube.com/user/F1centerUA