Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Eurojob (ТОВ «Рітейлс Груп») отримало відзнаку «Компанія року 2020»

Дата: 2021-04-07
Переглядiв: 2594

ТМ Eurojob відома як в Україні, так і далеко за її межами. Нашу роботу оцінили сотні роботодавців в Європі та тисячі кандидатів з країн СНД. Проте тепер в нашу користь говорять не тільки позитивні відгуки клієнтів, а й почесна нагорода від Всеукраїнського галузево-аналітичного центру. Наша компанія ТОВ «Рітейлс Груп», що володіє торгівельною маркою ТМ Eurojob, була відзначена нагородою «Компанія року 2020» за вагомий внесок у розвиток економіки регіону.

Перше українське агентство по трудоустрою за кордоном, що стало компанією року.

 

Вибір компаній для допомоги у працевлаштуванні або пошуку кандидатів завжди нелегкий. Серед пропозицій завжди є гідні представники галузі, що мають відмінну репутацію та значний досвід. Проте важливу роль у прийнятті рішення відіграє визнання експертів.

Щоб обрати найкращих, експерти порівнюють діяльність багатьох гравців ринку за допомогою кластерного аналізу, що дає змогу об’єктивно та неупереджено оцінити роботу підприємств. Для порівняння використовуються показники рентабельності, ліквідності, стабільності, а також ефективність роботи компаній. Рекрутингове агентство з СНД Eurojob отримало найвищий сумарний бал за зазначеними показниками. Після аналізу та оцінки експертами підприємство проходить фінальну перевірку, після чого потрапляє до реєстру найкращих підприємств. Це говорить про заслужену першість у галузі та високий рівень відповідності перед партнерами та клієнтами.

Що дає винагорода?

Для нас відзнака «Компанія року 2020» – підтвердження того, що ми правильно виконуємо свою роботу, допомагаючи знайти кандидатам бажану роботу за кордоном, а роботодавцям – відповідальний персонал з України та СНД.

Співпраця с Eurojob – це офіційно підтверджена надійність, а саме:

  • сумлінне виконання своїх зобов’язань;
  • успішний пошук легальної роботи в Європі;
  • гарантія якості наданих послуг;
  • надання послуг «під ключ»;
  • високий рівень кваліфікації наших співробітників;
  • оперативне виконання поставлених задач;
  • можливість вирішення нестандартних ситуацій.

Рекрутингове агентство з СНД Eurojob цінує свою репутацію та час своїй клієнтів. Звертаючись до нас, ви завжди отримаєте найкращий сервіс. Ми знаємо, як знайти високооплачувану роботу в Європі та як офіційно працевлаштувати персонал з України та СНД.

Сайт: https://eurojob.in.ua/

Контакти: +38-097-301-04-04, +38-098-565-1-565 (Viber, Whatsapp, Telegram)

hr@eurojob.in.ua