Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Enjoy The Wood підтвердив статус «Вибір споживача 2022»

Дата: 2023-03-24
Переглядiв: 1666

Enjoy The Wood ™ — це український сімейний бренд, який подарував позитивні емоції сотням тисяч людей. Ми розробляємо унікальну продукцію, яка відрізняється високою якістю і підтверджена патентами. Кожен товар створений з неймовірним трепетом і любов'ю до наших клієнтів. В наші замовлення ми вкладаємо частинку себе — це воістину твір мистецтва.

Enjoy The Wood - Вибір споживача 2021

У 2022 РОЦІ ENJOY THE WOOD МОЖЕ ПИШАТИСЯ:

1. клієнтами у більше ніж 140 країнах світу і натхненними фотовідгуками;

2. шістьма успішними краудфандинговими кампаніями на Kickstarter з об'ємом зібраних інвестицій в 1.7 млн доларів.

3. трьома нагородами "Вибір Споживача" 2020, 2021 і 2022;

 

ENJOY THE WOODНа такій позитивній ноті мала б закінчитися ця сторінка, якби не 24 лютого 2022 року. Внаслідок російського вторгнення та окупації Бучі, Ірпеня, Бородянки були знищені наші виробництва та офіси. Їх зруйнували підступно, через красивий вигляд і чиюсь невгамовну заздрість. Для них ламати — не будувати, а нам скалічили душу, забравши роки невпинної праці, єдність, колектив і другий дім. Команду Enjoy The Wood розкидало по всьому світу, і ми не знаємо, коли зможемо знову повернутися в Ірпінь і відкрити двері новозбудованого офісу.

ОДНАК! Нам хоч боляче і сумно, ми ні за що не здаємося. Наша власність була зруйнована наприкінці березня, а рівно через місяць, наприкінці квітня, ми вже відновили потужності на заході України: орендували невеликий офіс, запустили виробництво, закупивши необхідні матеріали й техніку, перевезли працівників, дали їм нове житло та повернули понад 20 робочих місць. Ми продовжуємо свою справу, намагаємось тепер нести людям не тільки РАДІСТЬ і НАТХНЕННЯ, а й ВІРУ у краще. ВІРУ У ПЕРЕМОГУ. Все буде Enjoy, все буде Україна.