Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

ЕКО ЕНЕРГІЯ ® - Компанія року 2018 в Україні!

Дата: 2019-04-05
Переглядiв: 3677

В умовах росту вартості електроенергії, технології використання сонячної енергії набувають все більше популярності та актуальності. Електрообладнання для перетворення і використання сонячної енергії уже використовується багатьма підприємствами та приватними споживачами.

Якщо і ви вирішили використовувати екологічний та необмежений ресурс енергії, з огляду на ширину і специфічність даної сфери, дуже важливо знайти відповідального і якісного постачальника, що пропонує рішення будь-яких поставлених завдань у встановлені терміни. Рекомендацію для співпраці в даній галузі отримала українська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ®, що надає повний спектр послуг з електрооснащення населення і виробничих потужностей обладнанням для ефективного використання сонячної енергії.

За підсумками 2018 року компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® відзначена Всеукраїнським галузевого-аналітичним центром в якості однієї з кращих організацій сфери, ґрунтуючись на КВЕД 46.69, 35.11, та внесена до реєстру "Надійних та інвестиційно привабливих підприємств" України. За найвищу якість послуг та відповідність вимогам ринку компанія була відзначена статусом «Компанії року 2018».

Статус «Компанія року» - незалежна відзнака, яка підтверджує, що компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® забезпечує якісні послуги, є надійним партнером та престижним роботодавцем.

Українська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® заснована у 2015 році. Сьогодні вона здійснює продаж і монтаж електрообладнання для джерел відновлювальної енергії та енергозбереження. Клієнти компанії отримують кращу пропозицію на ринку, коли потрібно придбати сонячні панелі, батареї і електростанції, а також отримати професійний монтаж обладнання на об'єкті. Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® використовує передові, ефективні та надійні технології, постійно генеруючи нові ідеї для ще більш продуктивного використання сонячної енергії.

Серед пропозицій компанії:

- Готові комплекти для встановлення: сонячні електростанції, сонячні батареї, Інвертори напруги, контролери заряду;

- Геліосістемі: сонячні колектори вакуумні трубчасті, плоскі;

- Теплові насоси та системи опалення;

- Автономне вуличне освітлення, світильники на cонячних батареях;

- Акумуляторні батареї: гелеві и свинцево кіслотні, літій-іонні.

Компанія пропонує якісні сонячні батареї та iнвертори від провідніх перевіреніх віробніків, приділяючи увагу якості систем та доступній ціні для клієнтів. Організація докладає всіх зусиль, щоб внести позитивні Зміни в навколишнє середовище, роблячи це за допомогою продуктів і послуг, що відповідають конкретним потребам спожівачів.

https://ecoenerhiia.ua