Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

ДП «УДВП ІЗОТОП» отримало звання "Компанія року 2023"

Дата: 2023-12-26
Переглядiв: 975

ДП «УДВП ІЗОТОП» отримало звання "Компанія року 2023" у Реєстрі надійних та інвестиційно привабливих підприємств Всеукраїнського галузево-аналітичного центру. Мова йде про такі напрямки як розвиток економіки регіону, здобуття права першості в галузі та відмінна динаміка розвитку.

Підприємство розпочало свою історію ще у 1962 році. З моменту заснування неодноразово змінювався правовий статус підприємства, проте незмінною залишалася назва «Ізотоп» та головні принципи роботи: якісь та безпека.

ДП «УДВП ІЗОТОП» – це спеціалізоване підприємство з постачання радіоізотопної продукції, обладнання, в якому вона використовується, та підтримки технологічних процесів, що базуються на використанні іонізуючого випромінювання. Підприємство забезпечує супровід поводження з радіоактивними матеріалами на всіх етапах їх життєвого циклу і є ключовим у цій сфері на території України.

ДП «УДВП ІЗОТОП»

Серед споживачів продукції та послуг ДП «УДВП ІЗОТОП» - підприємства, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, підприємства критичної інфраструктури, заклади охорони здоров’я та інші.

«Наше підприємство – надійний партнер як для українських, так і для міжнародних компаній. У нас 60-річний досвід у сфері поводження із радіоактивними матеріалами. Ми напрацювали власні ресурси, щоб якісно, вчасно та безпечно виконувати задачі будь-якої складності. Маємо всі необхідні ліцензії та дозволи, а наш персонал постійно підвищує свою кваліфікацію. У нашій роботі точність та фаховість – обов’язкові, адже працюємо з небезпечними речовинами. Зараз, в умовах воєнного стану, ставимо за мету забезпечувати стабільну роботу «Ізотопу», а після завершення війни в країні та відновлення авіасполучення прагнемо до швидкого масштабування та виходу як мінімум на потужності, які були до 2022 року», – розповідає директор ДП «УДВП Ізотоп» Володимир КАЛАЧИК.

Основні напрямки діяльності підприємства:

  • постачання та реалізація радіофармацевтичних та радіоімунологічних препаратів для діагностики та лікування онкозахворювань та проведення наукових досліджень у медицині та біології;
  • постачання всіх видів джерел іонізуючого випромінювання (ДІВ) медичного (променева терапія) та промислового призначення;
  • постачання відкритих та закритих ДІВ для лабораторних та наукових досліджень;
  • надання послуг з перезарядки, монтажу й демонтажу всіх видів радіоізотопного обладнання медичного, промислового та іншого призначення;
  • транспортування (імпорт, експорт, транзит) небезпечних вантажів 7 класу;
  • здійснення усіх видів поводження з ДІВ;
  • реєстрація ДІВ у Державному регістрі ДІВ та доз опромінення – єдиній державній системі обліку і контролю джерел іонізуючого випромінювання та індивідуальних доз опромінення, що знаходяться в Україні, функціонування якої забезпечує один із структурних підрозділів ДП «УДВП ІЗОТОП».

Для безпечного і якісного поводження із радіоактивними матеріалами існує спеціально обладнана власна інфраструктура підприємства:

  • виробнича база, віддалена від житлових забудов;
  • склад зі сховищами траншейного типу для тимчасового зберігання радіоактивних матеріалів та ДІВ;
  • автопарк транспортних засобів, спеціально оснащених відповідно до вимог радіаційної безпеки і які відповідають вимогам встановленим для перевезення вантажів 7 класу небезпеки;

та інше обладнання.

ДП «УДВП ІЗОТОП» є ключовим партнером (виконавцем) та реципієнтом проєктів міжнародної технічної допомоги Уряду США через Міністерство енергетики США «Покращення збереженості відпрацьованих ДІВ в Україні», «Покращення збереженості ДІВ, які використовуються в Україні», а також співпрацює із МАГАТЕ щодо забезпечення найвищих стандартів у  ядерній та радіаційній безпеці, покращення фізичного захисту на підприємстві.

Проєктна зустріч з Управлінням радіологічної безпеки Міністерства енергетики США / Національною адміністрацією з ядерної безпеки (ORS та PNNL) (м. Відень, 27.11-04.12.2023) Проєктна зустріч з Управлінням радіологічної безпеки Міністерства енергетики США / Національною адміністрацією з ядерної безпеки (ORS та PNNL) (м. Відень, 27.11-04.12.2023) 

«Пріоритети на майбутнє вибудовуються, враховуючи час і обставини, в яких зараз живе країна. Так, однією зі стратегічних цілей постає вилучення ДІВ на об’єктах деокупованих територій та прифронтових регіонах у рамках державних програм та міжнародних проєктів.

Разом з тим, продовжуємо й надалі підтримувати та розвивати медичний, науковий та промисловий напрямки діяльності, постійно вдосконалюючись і модернізуючи власну інфраструктуру. Особливе соціальне значення для нас має розширення асортименту і забезпечення безперебійного постачання радіофармпрепаратів для лікування та діагностики онкологічних захворювань.  

Звісно, ставимо перед собою мету збільшення дохідної частини підприємства, збільшення кількості робочих місць, модернізацію матеріально-технічної бази, започаткування власного виробництва радіофармпрепаратів і запровадження інших додаткових видів діяльності», – зазначає Володимир КАЛАЧИК.