Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Дошкільний навчальний заклад «Перша стежинка»

Дата: 2019-05-24
Переглядiв: 3704

 

У 2019 році виповнюється 5 років, як «Перша стежинка»  віддано, дбайливо та з великою старанністю займається вихованням діточок. За роки функціонування вдалося зібрати згуртований колектив, який з материнською любов’ю та турботою ставиться до своїх вихованців та створює максимальні умови для бездоганного щоденного перебування в садочку, як найменших відвідувачів, так і діток, які готуються до нового етапу свого життя - школи.

 

Під час занять педагоги використовують різні методики, зокрема Кюїзенера, Кандибури, Шелестової, Сухомлинського, Дьєнеша, Воскобовича. Дітки навчаються в ігровій формі та з задоволенням.

Керує садочком досвідчений педагог зі стажем роботи з дітками більше 15 років - Любчич Наталія Анатоліївна. Кожна дитина може в будь-який момент зайти в кабінет до директора, бути почутою, підтриманою або отримати «обіймашки», а також залишити свій малюнок, який згодом кріпиться на почесне місце на стіні у кабінеті директора.

Підтвердженням клопітливої праці є почесна відзнака «Вибір споживача 2018», яку отримав колектив «Першої стежинки» від Директора «Всеукраїнського галузево-аналітично центру» та Директора «INTERNATIONAL BUSINESS COMMUNITY» 24.05.2019 р.

 

«Ми дуже пишаємося нашими досягненнями, оскільки результатом нашої щоденної роботи є щасливі обличчя наших малюків та їх відмінні успіхи при вступі до початкової школи».

Всі вихователі закладу мають вищу педагогічну освіту та неосяжне бажання робити дитинство малят яскравим та дивовижним. Викладачі англійської мови, танців, музики, йоги, курсу «підготовка до школи» та логопед використовують найефективніші методики та найновітніші тенденції,  медсестра пильно слідкує за різноманітним та збалансованим раціоном харчування, а також слідкує за здоров’ям малюків, повар садочку не втомлюється дивувати вибагливими смачними стравами, які готуються з найсвіжіших продуктів, помічники вихователів турбуються про дітей, коли батьків немає поряд і роблять це з повною віддачою!

За поданнями Любчич Наталії Анатоліївни, були відмічені іменними Сертифікатами «Професіонал року 2018» працівники колективу.

«Ми цінуємо ту педагогічну команду, яку зібрали. Нашим  професіональним та чуйним фахівцям можна довіряти найцінніше - своїх дітей!» (с) Любчич Н.А.

(Директор закладу дошкільної освіти «Перша стежинка»)
 

Адреса: КИЄВСЬКА ОБЛ., ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ Р-Н, С.МАРХАЛІВКА, ВУЛ.ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ, БУД. 7

Email: persha_stegynka@ukr.net