Новини

У цьому році мережа стоматологічних клінік «Люмі-Дент» одержала засл ...

З радістю повідомляємо, що Віконний завод OSNOVA був нагороджений престижною від ...

    ТОВ «Тріогазбудпроект»  є юридичною особою п ...

Дніпровський завод будівельного кріплення (ТМ «WAVE®») – Компанія року 2017!

Дата: 2018-06-15
Переглядiв: 3399

Дніпровський завод будівельного кріплення (торгова марка «WAVE») офіційно признано Національним лідером України у виробництві пластикового кріплення.

В результаті оцінки фінансової стабільності та інвестиційної привабливості підприємств Дніпровської області ТОВ АІФ «Інагропром» віднесено до числа надійних компаній та включено до Реєстру надійності та інвестиційної привабливості.    

За вагомий внесок у розвиток економіки України, здобуття права першості в галузі та відмінну динаміку розвитку підприємству  присвоєно статус «Компанія року 2017» 

Статус «Компанія року» підтверджує, що підприємство являється надійним партнером, престижним роботодавцем та пропонує якісну продукцію.

 

ПРО ЗАВОД

Дніпровський завод будівельного кріплення був створений 1990 року. Компанія широко відома своєю ТМ WAVE®. Кріпильні вироби заводу - це № 1 по співвідношенню ціна / якість + дизайн. Завод виробляє продукцію, що користується масовим попитом.

Сертифікати ТОВ АІФ «Інагропром»:  УкрСЕПРО, Белстандарт, РОССТАНДАРТ, ISO 9001: 2009. Виробництво жорстко контролюються за якістю на всіх етапах виробництва, збірки, комплектування, фасування і упаковки, включаючи і етап доставки.

Вироби під торговою маркою WAVE® містять спеціальні добавки, що надає їм значну гнучкість і еластичність, серйозно зменшуючи дефектність монтажу в порівнянні з продукцією інших виробників. При цьому продукція має доступну ціну.

 

ДОВІДКА

«Всеукраїнський галузево-аналітичний центр» беручи до уваги прийнятий законопроект 15 травня 2018 року № 6141 «Про сприяння залученню іноземних інвестицій» та в підтримку ЗУ «Про стимулювання розвитку регіонів», а також ЗУ «Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць» проводить номінації та нагородження кращих компаній і установ України.

Номінації направлені на формування бази перевірених та готових для реалізації інвестиційних проектів, а також кращих національних товаровиробників, лідерів галузі та інших перевірених компаній.

Експертний аналіз та затвердження реєстрів проводиться організацією «Всеукраїнський галузево-аналітичний центр» спільно з товариством з обмеженною відповідальністю «International business community» та «Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва».

«КОМПАНІЯ РОКУ 2017» - офіційне підтвердження першості підприємства у своїй галузі. Номінація підтверджує, що підприємство є надійним партнером, престижним роботодавцем та пропонує якісні послуги. Нагорода присвоюється на основі реєстру надійності та інвестиційної привабливості.