+380 (44) 228-41-48
office@ukr-centr.com.ua
Новини

Ми раді поділитися з вами чудовою новиною: компанія B-Pro увійшла до перелі ...

Великий ягідний фестиваль «Брусвяна Україна» - це завжди довгооч ...

Компания «Юг-Логистик-Групп» предоставляет комплексные логистические ...

День захисника України

Дата: 2019-10-14
Переглядiв: 581

До Дня захисника́ України, що відзначається 14 жовтня, одночасно з Днем Українського козацтва  - Українська Федерація профспілкових організацій – Профспілка підприємств з іноземними інвестиціями, Житомирська обласна рада профспілок, Асоціація економічного співробітництва і розвитку підприємництва спільно з Інтернешнл бізнес Камьюніті - провели благодійну акцію.

Напередодні свята – Дня Захисника України, була проведена спільна зустріч з учасниками АТО, на якій пролунали слова вдячності за збереження територіальної цілісності і незалежності країни.

По ходу зустрічі відбулася принципова, відверта розмова про проблеми які стоять сьогодні перед людьми, що пройшли через горнило війни… Тим, хто вижив, ой.., як непросто пристосуватися до мирних умов життя: моральні і матеріальні травми стають на заваді цьому, а іноді і чиновницька бюрократія.

На державному рівні прийнято достатньо законодавчих норм, які дають пільги і гарантії учасникам АТО. Щоб розібратися в хитросплетінні нормативно-правових актів, спростити процедуру отримання передбачених законом пільг та гарантій авторами Вацлавом Янчевським та Олександром Крисюком була випущена книга-посібник: «Трудові та соціально-економічні права учасників АТО: забезпечення та профспілковий захист».

Метою видання книги є надання роз’яснень та практичної допомоги демобілізованим із зони АТО працівникам щодо отримання пільг та гарантій, передбачених чинним законодавством. Для зручності в практичному використанні, книга написана у форматі запитання – відповіді. Автори переконані, що книга допоможе як  безпосереднім учасникам АТО, так і працівникам виборних профспілкових органів, які відповідно до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» здійснюють громадський контроль за дотриманням трудового законодавства і за наданням соціально-економічних пільг та гарантій, вирішувати питання захисту трудових та соціально-економічних прав.

Практичні поради на основі проведеного аналізу законодавства, що встановлює пільги працівникам,  - допоможуть захисникам, які демобілізувалися та повернулися на свої підприємства, установи, організації, знайти відповіді на життєві запитання.

В ході зустрічі для потреб ветеранських організацій Житомирщини передано 100 примірників вищезазначеної книги. Впевнені, що книга-посібник стане надійним помічником, порадником для людей, які не словом, а  ділом захищають суверенність та незалежність України.

 

 

 

 

 

ТОВ "ВГ АНАЛІТЦЕНТР"
МФО 321842
ЄДРПОУ 41840510
+380 (44) 228-41-48
+380 (94) 828-41-48

office@ukr-centr.com.ua
м.Київ, вулиця Гоголівська, будинок 15а
ГРАФІК РОБОТИ
Пн – Пт з 9-00 до 18-00
Ми в соціальних мережах
Copyright © 2017 - 2020 ТОВ «ВГ Аналітцентр»