+380 (44) 228-41-48
office@ukr-centr.com.ua
Новини

Деятельность ООО «Шахматы» получила высокую оценку экспертов и стату ...

Компанія «Карклін Україна» заснована у 2012 році як мийка автомобілі ...

PHARMAGATE - компанія, яка займається комплексним вирішенням завдань щодо виведе ...

День працівників освіти

Дата: 2019-10-08
Переглядiв: 867

В незалежній Україні День працівників освіти відзначається з 1994 року, згідно з указом другого президента України Леоніда Кучми. В цей день українські вчителі і вихователі приймають поздоровлення від керівників, колег і чиновників та – від вдячних учнів.

 

Керівник Всеукраїнського галузево - аналітичного центру Майсак Вадим Григорович, голова правління Асоціації економічного співробітництва та розвитку підприємництва Васильченко Олег Анатолійович  разом з депутатом  Овідіопольської районної ради Ящук Оксаною Володимирівною привітали з нагоди свята Корекційний центр для дітей з особливими потребами «Леприкон+», який був створений в Одесі 5 років тому з метою супроводження дітей різними кваліфікованими спеціалістами. Основні напрямки роботи закладу є – дитячий аутизм, затримка розвитку, ДЦП, гіперактивність та інші захворювання дітей.

За 5 років діяльності в центрі пройшли реабілітацію понад 200 дітей з різних країн світу. В центрі проходить комплексна діагностика, яка дозволяє підготувати індивідуальний план навчання для кожної дитини. Батьки дітей також проходять навчання, розстановку правильності акцентів та освоюють систему індивідуального догляду. Щомісячно реабілітацію в центрі «Леприкон +» проходять близько 50 дітей, які навчаються згідно передових програм  та методик: Система «Tomatis», яку ще називають «музика для мозку», при якій стимулюються мозкові центри дитини і допомагають розвитку мовних, моторних та інших здібностей. Сенсорна терапія, заснована  на тактильному контакті, позитивно впливає на спосіб спілкування дитини і світу і дає можливість зняти внутрішнє навантаження. А каністерапія  являється одним з видів реабілітації малюка за допомогою спілкування зі спеціально навченими собаками.

 

Працівників закладу «Леприкон +»:
- Шеліхову Анну Іванівну – Психолога Центру

  • Мазуренко Вікторію Вікторівну - Корекційний педагога
  • Сокальську Анну Григоріївну – Логопеда, вчителя початкової освіти
  • Євдокімову Юлію  Валеріївну - Інструктора напрямку з сенсорної інтреграції, вихователя логопедичної групи  відмічено сертифікатами «Професіонал року».

Директора та засновника Корекційного центру «Леприкон+» Костюк Оксану Юріївну за сумнінну працю та успішне керівництво відзначено Орденом «Трудова слава» та Сертифікатом «Кращий Керівник року».

Від імені організаційного комітету Всеукраїнського галузево - аналітичного центру весь колектив ТОВ «Леприкон +» вітаємо з професійним святом - Днем працівника освіти. Бажаємо терпіння, здоров’я та щирих посмішок учнів. Нехай натхненно починається кожен новий день. Дякуємо Вам за Вашу таку нелегку, але таку необхідну роботу.

 

 

 

 

 

ТОВ "ВГ АНАЛІТЦЕНТР"
МФО 321842
ЄДРПОУ 41840510
+380 (44) 228-41-48
+380 (94) 828-41-48

office@ukr-centr.com.ua
м.Київ, вулиця Гоголівська, будинок 15а
ГРАФІК РОБОТИ
Пн – Пт з 9-00 до 18-00
Ми в соціальних мережах
Copyright © 2017 - 2021 ТОВ «ВГ Аналітцентр»