Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

День працівників освіти

Дата: 2019-10-08
Переглядiв: 3120

В незалежній Україні День працівників освіти відзначається з 1994 року, згідно з указом другого президента України Леоніда Кучми. В цей день українські вчителі і вихователі приймають поздоровлення від керівників, колег і чиновників та – від вдячних учнів.

 

Керівник Всеукраїнського галузево - аналітичного центру Майсак Вадим Григорович, голова правління Асоціації економічного співробітництва та розвитку підприємництва Васильченко Олег Анатолійович  разом з депутатом  Овідіопольської районної ради Ящук Оксаною Володимирівною привітали з нагоди свята Корекційний центр для дітей з особливими потребами «Леприкон+», який був створений в Одесі 5 років тому з метою супроводження дітей різними кваліфікованими спеціалістами. Основні напрямки роботи закладу є – дитячий аутизм, затримка розвитку, ДЦП, гіперактивність та інші захворювання дітей.

За 5 років діяльності в центрі пройшли реабілітацію понад 200 дітей з різних країн світу. В центрі проходить комплексна діагностика, яка дозволяє підготувати індивідуальний план навчання для кожної дитини. Батьки дітей також проходять навчання, розстановку правильності акцентів та освоюють систему індивідуального догляду. Щомісячно реабілітацію в центрі «Леприкон +» проходять близько 50 дітей, які навчаються згідно передових програм  та методик: Система «Tomatis», яку ще називають «музика для мозку», при якій стимулюються мозкові центри дитини і допомагають розвитку мовних, моторних та інших здібностей. Сенсорна терапія, заснована  на тактильному контакті, позитивно впливає на спосіб спілкування дитини і світу і дає можливість зняти внутрішнє навантаження. А каністерапія  являється одним з видів реабілітації малюка за допомогою спілкування зі спеціально навченими собаками.

 

Працівників закладу «Леприкон +»:
- Шеліхову Анну Іванівну – Психолога Центру

  • Мазуренко Вікторію Вікторівну - Корекційний педагога
  • Сокальську Анну Григоріївну – Логопеда, вчителя початкової освіти
  • Євдокімову Юлію  Валеріївну - Інструктора напрямку з сенсорної інтреграції, вихователя логопедичної групи  відмічено сертифікатами «Професіонал року».

Директора та засновника Корекційного центру «Леприкон+» Костюк Оксану Юріївну за сумнінну працю та успішне керівництво відзначено Орденом «Трудова слава» та Сертифікатом «Кращий Керівник року».

Від імені організаційного комітету Всеукраїнського галузево - аналітичного центру весь колектив ТОВ «Леприкон +» вітаємо з професійним святом - Днем працівника освіти. Бажаємо терпіння, здоров’я та щирих посмішок учнів. Нехай натхненно починається кожен новий день. Дякуємо Вам за Вашу таку нелегку, але таку необхідну роботу.