Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Будівельна компанія «РЕСПЕКТ СПЕЦГРУП» - Компанія року 2018

Дата: 2019-05-18
Переглядiв: 3399

Вже вісім років товариство з обмеженою відповідальністю «РЕСПЕКТ СПЕЦГРУП» успішно працює на ринку з виконання ремонтно-будівельних робіт.
Компанія регулярно вдосконалює власні потужності основних внутрішніх технологій та прагне до постійного покращення здібностей в області будівельного виробництва, високо цінуючи вклад кожного співробітника в загальний успіх.

«Наша мета: на основі постійного вдосконалення наших здібностей бути постійно динамічною та шанованою будівельною компанією».

«Наша мета: на основі постійного вдосконалення наших здібностей бути постійно динамічною та шанованою будівельною компанією».

Підтвердженням плідної діяльності компанії є те, що за підсумками 2018 року ТОВ «РЕСПЕКТ СПЕЦГРУП» відзначено як одну з кращих компанії в своїй галузі та внесено до реєстру «Надійних та інвестиційно привабливих підприємств».

17 травня 2019 року Всеукраїнським галузево-аналітичним центром спільно з  International Business Community відмічено Директора передового підприємства Мошенець Олександра Анатолійовича сертифікатом «Кращий Керівник року 2018» та сертифікатами «Професіонал року» команду висококваліфікованих фахівців, а саме:

Стельмащука Віталія Леонтійовича

Жилєєву Тетяну Володимирівну

Бабій Тараса Володимировича

Анікеєнко Тетяну Олександрівну

Пилипенка Андрія Віталійовича

Мислюка Олексія Івановича

На фото заступник директора ТОВ «INTERNATIONAL BUSINESS COMMUNITY» Давиденко П.М., керівник напрямку Гуляєв С.Р. та директор ТОВ «РЕСПЕКТ СПЕЦГРУП» Мошенець О.А.

Відзнака «Компанія року 2018» підтверджує високу якість послуг та правильно обрану стратегію розвитку підприємства, а також те, що компанія є надійним партнером та престижним роботодавцем.

Контакти:

Фактична адреса: 03150, м. Київ, вул. Червоноармійська, 76, н/п 20 в літ. Б

Email: respect-group@ukr.net

Телефон: 050 419-85-87