Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

Комунальне підприємство «Благоустрій м.Ізюма» визнано «Компанією року-2017»

Дата: 2018-07-27
Переглядiв: 4577

Джерело: http://city-izyum.gov.ua/
Для кожного з нас Ізюм є спільним місцем проживання: і для того, хто тут народився, і для того, хто, переїхавши з інших місць, обрав його для свого подальшого життя. Не можна бути байдужим до того, якими вулицями ми будемо ходити, яким повітрям дихати, які краєвиди будуть оточувати нас навкруги, як будуть сприймати рідне місто його гості та який імідж буде мати воно за своїми межами.

Зазвичай, коли говорять про гарне і впорядковане місто та добре організований господарський лад в ньому, – вживають слово «комфорт». Тож стабільне забезпечення комфортного благоустрою дозволяє досягти певного рівня привабливості міста, природного затишку та душевного спокою кожного, хто в ньому проживає.

Питання забезпечення належного санітарного стану міста, його впорядкування та благоустрій є одними із головних напрямків діяльності комунального підприємства «Благоустрій міста Ізюма», керівником якого є Юрій Олександрович Бриль. Колектив підприємства складається з 106 працівників, які повністю обслуговують територію міста.

Системність, постійний контроль, тісна взаємодія з міською владою, суб’єктами господарювання та жителями Ізюма – саме такі підходи застосовує підприємство в своїй роботі.

Працівники підприємства намагаються зробити наше місто привабливішим. Тому великий комплекс робіт із впорядкування територій та благоустрою проводиться постійно. Це – облаштування вуличного освітлення місць загального користування, зупинок автотранспорту, огорожа аварійно небезпечних зон, упорядкування ділянок розміщення рекламно-інформаційних щитів, банерів та бігбордів, встановлення й заміна дорожніх знаків, озеленення та впорядкування зелених насаджень місць загального користування, ліквідація стихійних сміттєзвалищ та контроль за підтриманням чистоти на узбіччях доріг тощо.

За сумлінне виконання своїх обов’язків колектив КП «Благоустрій міста Ізюма» та його директор Ю.О.Бриль неодноразово нагороджувалися грамотами, дипломами та подяками Ізюмського міського голови, Ізюмської міської ради, Харківської обласної державної адміністрації. А за підсумками 2017 року Всеукраїнським галузево-аналітичним центром за вагомий внесок у розвиток економіки регіону, здобуття права першості в галузі та відмінну динаміку розвитку підприємства згідно з КВЕД 38.11 «Збирання безпечних відходів» КП «Благоустрій міста Ізюма» отримало національний сертифікат та медаль «КОМПАНІЯ РОКУ-2017».

26 липня на сесії міської ради Ізюмський міський голова Валерій Марченко урочисто вручив нагороди директору підприємства Юрію Брилю. Валерій Віталійович привітав колектив «Благоустрою міста Ізюма» з такою високою нагородою і подякував від імені міської влади, депутатського корпусу та громадськості Ізюма за сумлінну працю на благо рідного міста.

А напередодні заступник міського голови Михайло Іщук за високий професіоналізм, трудові досягнення та особистий внесок у розвиток підприємства нагородив сертифікатами «ПРОФЕСІОНАЛ РОКУ-2017» від Всеукраїнського галузево-аналітичного центру трьох працівників КП «Благоустрій міста Ізюм» – економіста Єфименко Тетяну Миколаївну, головного бухгалтеру Мякоту Людмилу Анатоліївну та інженера Барановського Анатолія Павловича. Вітаючи, Михайло Олександрович зазначив, що такі нагороди – це дійсно справжнє визнання відповідального ставлення до своєї професії на державному рівні.

Від щирого серця вітаємо колектив КП «Благоустрій міста Ізюма». Бажаємо надалі упевнено йти вперед до нових перемог та бути гарним прикладом для інших.

 
 
 
...