Новини

Зараз чи не кожне підприємство зіштовхується із ситуацією, коли працівники отрим ...

Компанія "Кайрос-К" працює на ринку бухгалтерських послуг понад 8 рокі ...

Відзначаючи майже два десятиліття неперервної інновації та відданості якості, ТО ...

Бережа - «Вибір споживача 2023»

Дата: 2024-02-15
Переглядiв: 648

ТОВ "БЕРЕЖА"

Компанія «Бережа» - це сімейний бізнес, який вже 14 років спеціалізується у сфері дверей та пропонує високоякісну продукцію преміум класу. 

Цьогоріч компанія увійшла до Реєстру кращих постачальників товарів та послуг, та отримала відзнаку «Вибір споживача 2023». Це стало можливим завдяки багаторічному шляху розвитку, постійному вдосконаленню, впровадженню інноваційних та сучасних рішень.

«Бережа» - це про професіоналізм, довіру, любов до своєї справи та красивих дверей. Спеціалісти компанії завжди допоможуть розв'язати будь-які технічні питання, визначитися з моделлю та підібрати ідеальний варіант саме для вашого інтер’єру. Разом з архітекторами та дизайнерами ми створюємо унікальні проекти, втілюючи креативні ідеї в ексклюзивні інтер’єри. 

Компанія працює з міжкімнатними дверима в різних стилях, розсувними перегородками, стіновими панелями в комплексі з дверима прихованого монтажу, а також вхідними дверима, оснащеними надійним функціоналом. Замовники мають можливість обрати будь-яку модель у різному типі відкривання, додати фурнітуру, яка сподобалася й відповідає сучасним трендам.

В салонах «Бережа» представлено понад 200 моделей дверей, серед яких кожен зможе знайти саме «свої». Крім цього, виставкові взірці постійно оновлюються, щоб відповідати сучасним трендам. 

Асортимент товару

Наші переваги:

Високий професіоналізм, що базується на багаторічному досвіді, знання новітніх тенденцій інтер’єрної моди, реалізація нестандартних технічних рішень високого рівня складності, і головне – репутація надійного партнера.

Салони «Бережа» -  це студії VIP-рівня, з великою експозицією дверей, розташовані у зручних локаціях Києва, де ви будете почуватися впевнено і комфортно в процесі консультації й вибору дверей. На вас завжди чекають професійні менеджери, які знають всі тонкощі дверної справи. Вони допоможуть вам визначитися з вибором, прорахують вартість та підберуть якісні аксесуари для ваших дверей.

Сьогодні, у непростий час переродження нашої країни, ми продовжуємо підтримувати український бізнес і з гордістю представляємо продукцію вітчизняних виробників, що досягли європейського рівня якості, щоб разом впевнено будувати країну мрії і пишатися  українським.

 

Бережа - ваш надійний партнер.

Завітайте до салонів «Бережа»:

вул. Златоустівська 55

пр-т Голосіївський 17

 

Та відвідайте наші соцмережі:

Instagram або Facebook

 

тел. 050-282-01-25

e-mail info@berezha.com

Логотип Бережа