Новини

У цьому році мережа стоматологічних клінік «Люмі-Дент» одержала засл ...

З радістю повідомляємо, що Віконний завод OSNOVA був нагороджений престижною від ...

    ТОВ «Тріогазбудпроект»  є юридичною особою п ...

Бердянське підприємство «Міськліфт» відсвяткувало 20-річчя!

Дата: 2019-03-26
Переглядiв: 3347

Сьогодні у виконкомі керівництву та кращим робітникам КП «Міськліфт» були вручені нагороди та пам’ятні подарунки

За фінансово-економічними показниками 2018 року Бердянської міської ради КП «Міськліфт», якому 25 березня виповнилося 20 років, увійшло у п’ятірку кращих підприємств у номінації «Вибір споживача 2018» за даними Всеукраїнського галузевого аналітичного центру. Сьогодні у виконкомі директору підприємства Владиславу Кюрчеву було вручено Національний сертифікат «Вибір споживача» та Відзнака Всеукраїнського галузево-аналітичного центру – орден «Трудова слава».

     

Також, за високий професіоналізм, трудові досягнення та особистий внесок у розвиток підприємства, сертифікати «Професіонал року 2018» отримали електромеханіки з ліфтів Олександр Іванов та Олександр Васильєв.

Відзнакою Всеукраїнського галузево-аналітичного центру – медаллю «Професіонал року» були нагороджені майстер виробничої дільниці Олександр Скрипка та виконавець робіт Олександр Гатілов.

Медаль «За вагомий внесок у розвиток міста» отримав електромеханік з ліфтів Володимир Кірійчук.

Начальник виробничо-технічного відділу Галина Адоньєва та головний бухгалтер підприємства Зенфіра Абдурахманова отримали цінні подарунки – наручні годинники.

Джерело: https://pro.berdyansk.biz