Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

B-Pro — «Компанія Року» 2019

Дата: 2020-09-08
Переглядiв: 2797

Ми раді поділитися з вами чудовою новиною: компанія B-Pro увійшла до переліку кращих українських підприємств 2019 та отримала відзнаку «Компанія Року»!

Ця номінація від Всеукраїнського галузево-аналітичного центру стала нагородою за вагомий внесок у розвиток економіки регіону, здобуття права першості в галузі та відмінну динаміку розвитку підприємства.

Всеукраїнський галузево-аналітичний центр проводить нагородження кращих українських компаній на основі даних підприємств за попередній фінансовий рік. Компанії, що потрапляють до переліку найкращих, — національні товаровиробники та лідери галузі. Цього разу лідерів обирали за попередньо узгодженими критеріями з-поміж 2604 підприємств, які було розподілено згідно з видами економічної діяльності.

Топ-100 кращих компаній України — хто вони?

Кожна організація, що потрапляє до номінації Всеукраїнського галузево-аналітичного центру, проходить ретельний аналіз показників економічної діяльності, отримує оцінку експертів і додатково перевіряється перед присвоєнням статусу. Ці заходи необхідні, щоб до переліку кращих потрапляли виключно добросовісні організації, кожна з яких дійсно є лідером своєї галузі. 

За результатами оцінки до топ-100 кращих компаній 2019 року потрапили ті, що мають ефективне управління, здатність трансформуватися та пристосовуватися до нових викликів ринку. В переліку багато регіональних підприємств: зі Львова, Дніпра, Чернігова, Запоріжжя, Миколаєва, Рівного та ін. Ці гравці ринку вміють ризикувати, відкриті до інновацій та успішно інвестують у довготривалі програми розвитку.

Важливість номінації

Нагорода «Компанія року 2019» — це визнання на державному рівні та офіційне підтвердження лідерства компанії у своїй галузі.

Національний сертифікат «Компанія Року» — знак того, що дана компанія є надійною та перспективною, відомою у своїй галузі як престижний роботодавець і партнер, що пропонує лише якісні послуги. А це важливий показник і критерій надійності та інвестиційної привабливості компанії. 

Підтримка клієнтів і партнерів — запорука успіху B-Pro

Ця номінація та титул кращої компанії року — результат правильно обраної стратегії та вчасно прийнятих рішень керівництва компанії B-Pro, щоденних зусиль кожного члена колективу та щирого бажання досягти головної мети нашої діяльності: покращення якості освіти для українських дітей.

Але це досягнення стало можливим лише завдяки вам — клієнтам і партнерам B-Pro. Тому ми раді присвятити вам цю відзнаку та подякувати ще раз за вашу безцінну підтримку, допомогу та особистий вклад кожного з вас у розвиток української освіти та створення сучасних шкіл.  

Дякуємо, що обираєте «Бі-Про» для розбудови української освіти! А ми й надалі будемо надійним партнером і помічником кожному, кому так само важлива якість освіти, яку здобуває прийдешнє покоління сучасних українців.

Контакти:

Адреса: м. Київ, вул. Новозабарська, 2/6

Тел.: (044) 353-33-77

Київстар: +380 (97) 748-05-98

Лайф: +380 (93) 324-54-94

МТС: +380 (95) 181-52-47

E-mail: info@b-pro.com.ua

Сайт: www.b-pro.com.ua