Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

Аутсорсингова бухгалтерська компанія ТОВ «Кайрос-К» отримала дві престижні нагороди від Всеукраїнського галузево-аналітичного центру

Дата: 2024-03-19
Переглядiв: 522

Цього року Бухгалтерська компанія «Кайрос-К» отримала дві високі нагороди за результатами 2023 року: «Вибір споживача» та «Компанія Року», та увійшла до відповідних Реєстрів: Кращих постачальників товарів та послуг, а також Надійних та інвестиційно привабливих підприємств, працюючи у сфері бухгалтерських послуг.

«Кайрос-К» - це не просто бухгалтерська компанія. Насправді, це унікальний проєкт, який поєднує у собі навчання бухгалтерів, повний аутсорсинг бухгалтерії, послуги аудиторів, юристів, брокерів та підтримку в грантових проєктах різної складності та масштабу. 

Колектив ТОВ «Кайрос-К»

Особливістю компанії є те, що Компанія працює з тими категоріями та масштабами бізнесу, з якими не працює більшість аналогічних підприємств. Основні клієнти Кайрос-К це медичні центри, великі виробники, експортери, імпортери, сільськогосподарські підприємства, гуртова торгівля нафтопродуктами. 

Наприклад, лише одиниці бухгалтерів в Україні вміють працювати з паливним акцизом – ми серед них кращі.

Все це можливо завдяки високій кваліфікації працівників. Адже щороку вони беруть участь у престижних конкурсах, складають іспити на підтвердження кваліфікації та мають безліч нагород та сертифікатів,  які опубліковані на наших сайтах.

Також величезною перевагою компанії є те, що вона представлена фізично не тільки в Україні, а й у Британії - Kairos-K LTD та працює на міжнародному ринку. Саме засновниця Кайрос-К  Бровчук Лариса є авторкою перших у світі Курсів з Бухгалтерського обліку в Британії та Організації й ведення бізнесу у Британії українською мовою. Саме ці курси дозволяють швидко адаптуватися українцям у новому середовищі та працювати у тій сфері, яка їм подобається.

Лариса Бровчук, Засновниця ТОВ «Кайрос-К»

 

«Нашою метою є не просто надання якісних бухгалтерських послуг, а позбавлення меж і кордонів для українського бізнесу, забезпечення однаково високого рівня послуг у всіх куточках світу» – каже засновниця Лариса Бровчук.

На ринку України компанія працює уже 7 років, на ринку Британії 2 роки. І навіть в найскладніших умовах продовжує рости і масштабуватися. Саме зараз Кайрос-К шукає надійних та професійних партнерів у різних містах України для відкриття нових відділень.

 

Оксана Гуменюк, Директор ТОВ «Кайрос-К»«Відзначення нашої компанії Всеукраїнським галузево-аналітичним  центром це ще один плюсик у нашому портфоліо, тож пишаємося відзнакою і обіцяємо розвиватися і надалі!
 Наші ж клієнти це відзначають і без списків та рейтингів у своїх постійних  рекомендаціях колегам та партнерам». – директор ТОВ «Кайрос-К» Оксана Гуменюк.

 

 

Наші контакти  бухгалтерія ТОВ "Кайрос-К"   

+380 98 024 55 04
+38 073 024 55 05
Наші послуги:
https://kairos.biz.ua//
https://kairos-k.uk/

"Школа бухгалтера":
https://school.kairos.biz.ua/all-courses/