Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ «ЛЕКСТЕР» ВІДЗНАЧЕНА НАЦІОНАЛЬНИМ СЕРТИФІКАТОМ «КОМПАНІЯ РОКУ»

Дата: 2020-10-20
Переглядiв: 2385

За підсумками роботи в поточному році Адвокатська компанія «ЛЕКСТЕР» відзначена Національним сертифікатом Всеукраїнського галузево-аналітичного центру в номінації «Компанія року2020». У минулому році компанія стала переможцем Всеукраїнського рейтингу в номінації «Вибір споживача».

Отримані нагороди і відзнаки підтверджують лідерські позиції компанії на юридичному ринку та свідчать про ефективну і результативну роботу наших адвокатів.

Адвокатська компанія «Лекстер» заснована відомими адвокатами з великим практичним досвідом, які прийняли рішення об’єднати свої зусилля з метою досягнення найкращих результатів. Ми стали потужною командою професіоналів, здатною ефективно вирішувати проблеми клієнтів. Компанія динамічно розвивається та зміцнює свій авторитет.

Компанія є офіційним представником АО «Коннов і Созановський» в західному регіоні України, співпрацює з іноземними адвокатами, що дає нашим клієнтам додаткові переваги, в тому числі захист на території Європейського Союзу.

Наші адвокати спеціалізуються на складних категоріях цивільних, господарських та адміністративних справ, здійснюють захист у кримінальних провадженнях та справах про адміністративні правопорушення. Надаємо правову допомогу у найбільш актуальних категоріях спорів: сімейних, договірних, спадкових, земельних, трудових, житлових, пенсійних, у захисті права власності та відшкодуванні завданої шкоди.

Важливим напрямком діяльності компанії є захист бізнесу і правовий супровід підприємницької та господарської діяльності. Надаємо широкий спектр юридичних послуг підприємствам, установам, організаціям та фізичним особам - підприємцям, в тому числі у спорах з контролюючими і податковими органами.

Наша діяльність спрямована на ефективний захист прав та інтересів клієнтів, результативне вирішення їх проблем та досягнення поставлених цілей. Наші адвокати не обмежуються констатацією того, як закон описує проблему клієнта, а знаходять способи застосування закону для вирішення цієї проблеми. Ми ніколи не поведемо клієнта в бій на невигідних умовах, а знайдемо спосіб змінити такі умови на вигідні.

Важливі принципи нашої діяльності - повага до закону та пріоритет інтересів клієнтів, професіоналізм, конфіденційність, високі морально-етичні стандарти, робота в атмосфері взаєморозуміння та довіри. Ми завжди знайдемо законний спосіб захисту Ваших інтересів, що стане найкращим рішенням у довгостроковій перспективі.

Адвокатська компанія «ЛЕКСТЕР» – це територія Вашого права!

Наші контакти:

e-mail: law.lexter@gmail.com

https://www.facebook.com/law.lexter

тел.(0372) 57 33 11, (050) 881 93 70

58001, м.Чернівці, вул.Шевченка, 30, офіс №1