Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

Adriatic Travel визнано “Вибором споживача 2018” туристичної галузі!

Дата: 2019-10-09
Переглядiв: 3513

Туроператор "Адріатік Тревел" - надійний помічник у роботі і відпочинку. Принципи роботи компанії будуються на високому професіоналізмі, надійності та індивідуальному підході до кожного, які підтверджує статус “Вибір споживача 2018”!

Історія компанії почалась 6 років тому, коли директор Адріатік ТревелХристина Марциняк, пропрацювавши більше 5 років з напрямком Болгарія, вирішила започаткувати свою справу. Згодом, з'явився напрям відпочинку у Словаччині, який набув популярності завдяки мультивізам.

З розвитком компанії з'явилось ще більше партнерів. І наступним кроком в діяльності стала організація автобусних турів в Європу та відповідно, було сформовано окремий відділ, який спеціалізувався лише на групових турах. З часом, туристи полюбили керівників груп. Більшість навіть знайшли собі фаворитів та намагаються досі обирати тури лише в їх супроводі. І це не дивно, адже подорожуючи з Адріатік Тревел, туристи дізнаються про нове, відкривають для себе країни та культуру інших народів, - і все це відбувається в дружелюбній, сімейній атмосфері. Під час подорожей було безліч випадків, коли туристи знаходили собі пару, освідчувались в коханні і в результаті подорож ставала незабутньою не лише для закоханих, але і для всієї групи, адже святкували цю подію усі.

Туроператор “Адріатік Тревел–  це молода компанія, яка працює дуже наполегливо, щоб створити цікаві, пізнавальні програми та максимально комфортні умови для подорожі за доступною ціною.

Пріоритети компанії формуються відповідно до правил і тенденцій сучасного ринку туристичних послуг:

  •  розширення асортиментного ряду туристичних програм,
  •  поліпшення якості спектру послуг,
  •  безперервний розвиток технологій прийому клієнтів.

На сьогоднішній день, туроператор надає організацію турів до багатьох країн світу. Основними напрямками є Болгарія, Хорватія, Чорногорія, автобусні тури в Європу, гірськолижний відпочинок в Словаччині, Польщі, Болгарії, Австрії, а також тури для індивідуалів.

Будуючи свою роботу на основі прямих зв'язків з партнерами, компанія пропонує широкий вибір готелів, вілл всіх категорій на всіх курортах цих країн, а також індивідуально розроблені автобусні і авіа тури в Європу для дорослих і дітей. Особливе місце в роботі займає дитячий відпочинок в таких країнах як Болгарія, Чорногорія, Греція, Словаччина, Угорщина, Польща та ін.

Перевага Адріатік Тревел в індивідуальному підході до кожної заявки. Партнери компанії це надійні постачальники послуг (приймаючі сторони), з якими співпрацюють на ринку більше 20 років. Оскільки метою роботи компанії з партнерами – є створення якісного туроператорського продукту.

Переваги по напрямку Болгарія. Перш за все – це високий рівень обслуговування. Тільки найкращі автобуси єврокласу для перевезення туристів. Автобуси обладнані кондиціонерами. В дорозі супроводжують кваліфіковані гіди, які надають повну і вичерпну інформацію щодо поселення в готель, та необхідної інформації щодо відпочинку на території Болгарії. Компанія гарантує виїзди згідно заявленої чартерної програми. Швидке підтвердження заявок, завдяки «системі швидкого онлайн бронювання», - надає можливість забронювати бажані місця в автобусі, вказати їх туристам, і швидко отримати підтвердження.

Переваги у групових турах. Компанія має ряд розроблених власних турів Європою. Більшість турів знайшли свого покупця і мають достатню популярність серед агентств. Крім цього, є варіант розробки турів за індивідуальною програмою (дитячі тури, фестивалі, корпоративні тури, відвідання ярмарок, тощо). Для цього Вам достатньо скористатись функцією на офіційному сайті Adriatic Travel «індивідуальний запит», за допомогою якої буде розроблено тур, який буде відповідати всім вимогам. Також, Ви можете придбати комплекс послуг або частину: бронювання готелів у необхідних країнах (згідно запиту); супровід кваліфікованого керівника групи; страхування.

Співвідношення «ціна-якість». Компанія робить все можливе, щоб тури були пізнавальними, максимально комфортними та за доступними цінами. Це чудова можливість для туристів відпочивати на морі зі своєю великою сім’єю, та разом відкривати для себе всі куточки Європи.

Христина Марциняк, директор компанії: «Подорожувати потрібно завжди. Адже у світі ще стільки колоритних та неповторних  міст, цікавих та невідомих для нас традицій, які ми повинні не лише побачити самі, але і допомогти це зробити іншим».

Світ стає ближчим з "Adriatic Travel"!

https://www.adriatic-travel.com.ua/

Гаряча лінія +38 (063) 025-01-44

+38 (032) 232-88-71

+38 (097) 583-71-82

+38 (098) 027-76-70

+38 (050) 208-50-79