Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

Abiturients.info – надійний путівник у виборі навчального закладу

Дата: 2024-06-10
Переглядiв: 543

Abiturients.info - Вибір споживача 2023

З гордістю повідомляємо, що Abiturients.info - Довідник навчальних закладів України отримав престижну нагороду "Вибір Споживача 2023".

Ця нагорода є визнанням нашої відданості та невпинних зусиль у постійному оновленні актуальної інформації на порталі для абітурієнтів, їхніх батьків, а також шукачів різноманітних навчальних курсів.

Ми раді повідомити, що у 2023 році наш портал відвідало близько 2 мільйонів унікальних користувачів, що підтверджує нашу ефективність у наданні легкого, простого і дієвого способу вибору навчального закладу.

Історія Abiturients.info — це історія мрії, що стала реальністю. Наш стартап зародився у 2011 році з однією метою: зробити процес онлайн вибору навчального закладу простішим та доступнішим. Завдяки нашим інноваціям та постійній роботі над удосконаленнями сотні тисяч абітурієнтів отримали зручний спосіб вибору свого професійного майбутнього. Сьогодні ми - лідери у цій сфері.

Переломним став 2014 рік, коли вищі навчальні заклади повірили в нашу мету та стали нашими першими рекламодавцями. Портал зазнав революційних змін: новий інтерфейс, інтуїтивно зрозумілий користувачам, можливість залишати коментарі та отримувати відповіді від Приймальної комісії ЗВО, актуальна та постійно оновлювана інформація по спеціальностях, вартості навчання, кількості бюджетних місць тощо.

Однак ми не зупинилися на досягнутому. У тому ж році ми впровадили розділ "Курси", який трансформував спосіб онлайн вибору навчання в Україні. Наш портал став своєрідним маркетплейсом, де кожен навчальний центр отримав можливість рекламувати свої курси. Навіть маленькі компанії, які не мають достатньо фінансових ресурсів для просування, отримали шанс залучати нових слухачів. А кожен бажаючий навчатися може знайти ідеальне навчання для себе та залишити онлайн заявку.

Наш успіх полягає в здатності прориватися через перешкоди та перетворювати ідеї в реальність. Ця нагорода не лише підтвердження наших досягнень, але й мотивація до подальшого розвитку, прагнення до новаторства та надання високоякісного сервісу.

Ми завжди відкриті до нових ідей та співпраці.
Звертайтесь! 

Тел.: +38 (097) 534 10 88 (viber/telegram) 

Е-mail: t.kazak@abiturients.infо

Сторінка сервісу Abiturients.info