Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

Українському бюро психофізіологічних досліджень та безпеки вручено нагороду  «Компанія року 2017»

Дата: 2018-07-25
Переглядiв: 5213

Приватне підприємство  «Українське бюро психофізіологічних досліджень та безпеки»  успішно працює з 2007 року на ринку спеціальних послуг в секторі: «Тестування з використанням поліграфу». 

Підтвердження лідерству в своїй галузі компанія отримує щорічно. В 2016 році професійна діяльність підприємства відмічена листом-подякою регіонального директора українського офісу ІСІТАР по міжнародним кримінальним розслідуванням Міністерства юстиції США за участь в антикорупційних заходах  проведених в структурах МВС України.

Цього року, за результатами експертного аналізу, "Українське бюро психофізіологічних досліджень та безпеки" представлено до статусу «Компанія року 2017». Аналітика проведена Всеукраїнським галузево-аналітичним центром на основі комплексної оцінки галузі та діяльності компанії впродовж останніх 3 років серед  КВЕД 80.30 "Проведення розслідувань" у м. Києві.

З найкращими побажаннями, компанії, яка вміє екологічно вести бізнес, відбулося вручення Національного сертифікату «Компанія року 2017» та нагороди директору підприємства Усику Ігорю Петровичу.

На фото директор Всеукраїнського галузево-аналітичного центру Майсак В.Г. та директор ПП "УКРБЮРО ПФДБ" Усик І.Г.

Команду професіоналів відмічено почесними сертифікатами «Професіонал року 2017».

До нагородження були представлені кращі фахівці ПП "УКРБЮРО ПФДБ": Шаповалов Віталій Олександрович, Святенко Григорий В'ячеславович, Яковлев Віктор Євгенійович, Семенюк Олександр Петрович

ВІДОМОСТІ ПРО КОМПАНІЮ

Спеціалізація компанії направлена не лише на проведення незалежних розслідувань, забезпечення підприємств надійними та перевіреними кадрами, а також - проведення корпоративних комплексних заходів безпеки бізнесу: виявлення та профілактики економічних ризиків. 

Відповідно до міжнародних стандартів підготовки кадрів, з 2011  року  УКРАЇНСЬКЕ БЮРО ПСИХОФІЗІОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА БЕЗПЕКИ – забезпечує державні відомства, приватні структурні підрозділи як на території Украйни, так і за кордоном – висококваліфікованими  та конкурентними спеціалістами.

Контакти:

- +38 (097) 847 7474 
- +38 (099) 402 6464 
- E-mail: mrusip(собака)gmail.com

http://spfi.com.ua