Новини

Зараз чи не кожне підприємство зіштовхується із ситуацією, коли працівники отрим ...

Компанія "Кайрос-К" працює на ринку бухгалтерських послуг понад 8 рокі ...

Відзначаючи майже два десятиліття неперервної інновації та відданості якості, ТО ...

ТОВ «Соколівський м’ясокомбінат»

Дата: 2021-04-02
Переглядiв: 2376

За результатами експертного аналізу, Всеукраїнський галузево-аналітичний центр відзначив ТОВ «Соколівський м’ясокомбінат»  статусом  «Вибір Споживача  2020», включивши до реєстру «Кращих постачальників товарів та послуг 2020 року».

Наша компанія ТОВ «Соколівський м’ясокомбінат» займається виробництвом, переробкою і продажом ковбасної, м'ясної продукції та напівфабрикатів.

Філософія компанії заснована на українських традиціях та сучасних технологіях виробництва м‘ясної продукції. Ми розуміємо, що люди хочуть споживати якісний натуральний продукт з високими смаковими властивостями, тому завжди підтримуємо стабільну якість, смак і натуральність наших продуктів. Працівники компанії ретельно підбирають натуральні спеції, інгредієнти та високоякісну м’ясну сировину вітчизняних виробників. У технологічному процесі виробництва м‘ясної продукції ми використовуємо сучасне обладнення Европейських брендів. На підприємстві впроваджена система безпечності харчових продуктів (НАССР), яка застосовується на кожному етапі виробництва для жорсткого контролю якості виробляємої продукції.

Дана нагорода для ТОВ «Соколівський м’ясокомбінат» є підтвердженням  успіху, надійності та довіри до компанії, а також підкреслює високу якість роботи і престижність компанії, її значиму роль у розвитку галузі та регіону.

Юридична адреса: Кіровоградська обл., Кропивницький р-н., с.Соколівське, пр-т.Соколівський,17 «О»

Відділ продажу: +38 (095) 000 06 87, 095 000 05 74

www.facebook.com/sokolivskiy/