Новини

Зараз чи не кожне підприємство зіштовхується із ситуацією, коли працівники отрим ...

Компанія "Кайрос-К" працює на ринку бухгалтерських послуг понад 8 рокі ...

Відзначаючи майже два десятиліття неперервної інновації та відданості якості, ТО ...

«Вибір споживача 2018» - компанія ЛЕДА!

Дата: 2019-03-21
Переглядiв: 3697

Відзначено переможця у номінації "Вибір споживача 2018". Відзнаку отримало ТОВ «ЛЕДА», відомий виробник якісної Аптечної Косметики LEDA та лікарських форм за індивідуальними прописами.

Починаючи з 1997 року аптечна мережа «ЛЕДА» вдосконалювалася, впроваджувала новітні розробки та, як наслідок, у 2011 році було відкрито найкраще в Україні¹ екстемпоральне виробництво, а в 2016 розпочато виробництво органічної та дерматологічної косметики LEDA. 

Компанія ЛЕДА проводить 2-х рівневий державний і власний контроль на виробничих етапах виготовлення лікарських засобів та косметики. Метою компанії є забезпечення українців органічною та дерматологічною косметикою європейської якості за доступною ціною та медичними засобами за рецептурним прописами найвищої якості з урахуванням індивідуальних особливостей.

А.В. Демченко, керівник та засновник ТОВ «ЛЕДА»:

«Мені дуже приємно, що за результатами діяльності протягом 2018 року  ТОВ «ЛЕДА»  отримало нагороду «Вибір споживача 2018». Для мене важливо, що наші зусилля, які були докладені для забезпечення високої якості наших товарів та послуг, були належним чином відзначені.

Для виробництва ми використовуємо якісну сертифіковану сировину провідних виробників Англії, Німеччини та Франції. Основа Аптечної Косметики LEDA - збереження краси і продовження молодості за допомогою новітніх наукових досягнень, ретельно підібраної рецептури, а також багаторічного досвіду успішної реалізації препаратів власного виробництва.

Наші товари відрізняються високою якістю та безпекою для здоров’я людини і навколишнього середовища. Особисто для мене ці питання є принциповими, тому ми приділяємо їм велику увагу з моменту розробки продукту до кінцевого продажу. Впевнені, що споживач належним чином це відзначив та зробив свій вибір на користь продукції ТОВ «ЛЕДА».

¹за результатами конкурсу «Панацея 2012»

 

www.ledatm.com