Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

«Прикарпатенерготрейд»: в центрі роботи компанії завжди знаходяться клієнти

Дата: 2020-07-31
Переглядiв: 2456

 «Прикарпатенерготрейд»: в центрі роботи компанії завжди знаходяться клієнти

ТОВ «Прикарпатенерготрейд» стало «Компанією року-2019» за відмінну динаміку розвитку та здобуття права першості в галузі «Торгівля електроенергією». Такі досягнення свідчать про високий професіоналізм та економічне зростання підприємства.

«Прикарпатенерготрейд» - компанія, яка постачає електроенергію для осель та бізнесу. Вже зараз ПрЕТ обслуговує понад пів мільйона побутових клієнтів в Івано-Франківській області та майже 22 тисячі юридичних на території України. Компанія хоч і молода, проте дуже амбітна та прогресивна. За 2 роки вона розширила кордони далеко за межі одного регіону та ввійшла до рейтингу надійних та інвестиційно привабливих підприємств України.

«Ми створюємо модель відкритої, інноваційної компанії, яка орієнтується на потреби ринку та клієнтів. Нагорода - це чудове визнання нашої роботи. Це своєрідний сигнал, що рухаємось у правильному напрямку. Ні в якому разі не збираємось зупинятись, адже попереду ще багато планів та проектів!» - розповів директор ТОВ «Прикарпатенерготрейд» Олег Дацко.

В центрі компанії завжди знаходяться клієнти. У своїй роботі підприємство однаково уважне як до окремого домогосподарства, так і до великого підприємства. Якісне обслуговування від «Прикарпатенерготрейду» - це компетентні фахівці, доступні канали зв’язку, відкрита комунікація, зручні онлайн сервіси, де можна легко отримати бажану послугу.

«Світ змінюється і ми не можемо стояти на місці. Нам важливо, аби клієнти могли вирішити своє питання швидко й просто – через смартфон чи інший ґаджет. Тому величезним пріоритетом для нас лишається впровадження нових сервісів», - зауважує Олег Дацко.

Окрім того, «Прикарпатенерготрейд» має 16 офісів на території Івано-Франківської області. Це сучасні, доступні центри, які орієнтовані на індивідуальне обслуговування. Карантин вніс свої корективи у процес, але попри все, компанія змогла налагодити роботу так, щоб не втратити зв’язок з клієнтами і гарантувати зручні та безпечні умови обслуговування.

А ще цьогоріч «Прикарпатенерготрейд» впровадив додатковий напрямок діяльності – постачання природного газу. Наразі лише для підприємств, однак активно готується до розширення послуги і на побутових клієнтів.

Найближчі плани компанії: відкрити представництва за межами регіону, адже географія бізнес-клієнтів постійно розширюється. «Прикарпатенерготрейд» - це не просто постачальник, це надійний партнер із впевненою позицією на ринку та позитивною динамікою розвитку.

Компанія відкрита до співпраці з новими клієнтами і гарантує вигідні комерційні пропозиції, якісний сервіс та індивідуальний підхід до кожного.

Консультації для бізнес-клієнтів щодо електропостачання: (0342) 58 64 33, (067) 34 47 627, (050) 43 32 575.

Консультації для бізнес-клієнтів щодо постачання природного газу: 0800 50 1818.

Електронна пошта: info@pret.com.ua

Додаткова інформація на офіційному сайті: www.pret.com.ua