Новини

Зараз чи не кожне підприємство зіштовхується із ситуацією, коли працівники отрим ...

Компанія "Кайрос-К" працює на ринку бухгалтерських послуг понад 8 рокі ...

Відзначаючи майже два десятиліття неперервної інновації та відданості якості, ТО ...

Оприлюднення показників щодо робочої сили й окремих форм трудової діяльності відповідно до оновлених стандартів Міжнародної організації праці у 2019 році.

Дата: 2019-05-23
Переглядiв: 3848

23 травня 2019 року  Інтернешнл Бізнес Камьюніті прийняла участь у семінарі щодо «Оприлюднення показників щодо робочої сили й окремих форм трудової діяльності відповідно до оновлених стандартів Міжнародної організації праці у 2019 році». 

Всіх зацікавлених просимо ознайомитися з основними заходами щодо імплементації міжнародних стандартів зі статистики зайнятості та безробіття  відповідно до Плану заходів з виконання  Програми розвитку державної статистики  до 2023 року (постанова Кабінету Міністрів України від 27.02.2019 № 222), а також Класифікація й методологія аналізу показників щодо робочої сили й окремих форм трудової діяльності відповідно до оновлених стандартів Міжнародної організації праці, які викладені у презентації Солоп А.В. – заступника директора департаменту статистики праці.

Вiдкрити презентацiю

Окремим завданням зустрічі було розглянуто питання щодо обстеження робочої сили.

Метою проведення обстеження робочої сили є отримання даних щодо складу та структури робочої сили, вимірювання обсягів зайнятості населення та напрямів діяльності населення, а також визначення рівня безробіття. 

Перелік методологічних документів, нормативно-правових актів, особливості організації та методології проведення обстеження робочої сили у 2019 році викладені у презентації начальника відділу методології статистики ринку праці департаменту статистики праці Неверовскої Л.А.

Вiдкрити презентацiю

Методологічні положення щодо класифікації та аналізу робочої сили й окремих форм трудової діяльності, затверджені наказом Держстату від 27.01.2017 №22, із змінами, затвердженими наказом Держстату від 28.12.2018 №292.

З матеріалами 20-ї Міжнародної конференції статистиків праці (яка пройшла в Женеві 10-19 жовтня 2018 за участю 140 країн учасниць), основними питаннями, що розглядалися та рішеннями Ви можете ознайомитися ...

Вiдкрити презентацiю