Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Інформаційне агентство «Голос.UA» на своє десятиріччя отримало статус «Компанії року 2017»

Дата: 2018-10-15
Переглядiв: 3087

 

Інформаційне агентство «Голос.UA» - успішна медіа-група з 10-річним досвідом роботи, в склад якої входить кілька інформаційних ресурсів.

«Голос.UA»  являється одним з найбільш популярних інформаційних агентств України та однією з найбільш соціально орієнтованих компаній в даній сфері.


За результатами експертного аналізу Всеукраїнського галузево-аналітичного центру  компанія увійшла до числа кращих у категорії надійних та інвестиційно привабливих підприємств м. Києва. За відмінну динаміку розвитку в сфері “Рекламні агентства” підприємство отримало Національний Сертифікат “Компанія року 2017”.

Статус “Компанія року” підтверджує першість компанії в галузі, її надійність та інвестиційну привабливість. Переможець даної номінації являється престижним роботодавцем, надійним партнером та гарантує високу якість своїх послуг.

“Напевно, головний секрет нашого успіху - в любові до професії і читача, для якого ми день у день намагаємося об'єктивно, зважено і без ліні - шукати і подавати інформацію. Дякую що ви з нами!” - каже «Голос UA».


ПРО КОМПАНІЮ
Молода, амбіційна і креативна команда «Голос UA» завжди в центрі подій. «ГолосUA» - це цікаві і цінні новини України та світу. Соціальна орієнтованість проявляється у всьому, починаючи від характеру статті, закінчуючи поглядами співробітників на світ.

Наш девіз: “В потрібний момент опинитися в потрібному місці, щоб наш читач чітко побачив картину сьогоднішнього дня і перспективи майбутнього”.

Медіа-група «Голос UA» надає комплексний спектр рекламних послуг, починаючи від планування і розміщення реклами на всіх типах медіа-носіїв, закінчуючи якісними PR-послугами і розробкою візуальних рішень в маркетингових комунікаціях.

Контакти
ttps://golos.ua/
ttps://www.facebook.com/pg/golosmedia/
(044)2845762