Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Налагодження шляхів співпраці

Дата: 2019-07-03
Переглядiв: 3014

02 липня 2019, Всеукраїнським галузевим аналітичний центром та Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва проведена спільна зустріч щодо визначення та затвердження плану роботи на друге півріччя 2019 року.

Стратегічною метою наради є об’єднання суспільно-активної частини керівників, які впроваджують новітні методи ведення підприємницької діяльності та практичного досвіду членів Асоціації, щодо  залучення іноземних інвестицій, визначення кращих товаровиробників і лідерів галузей та подальше налагодження співпраці.

Одним з основних завдань поставлено – об’єднання компаній різного профілю для реалізації спільних проектів.

Учасникам робочої зустрічі презентовано результати напрацювань за проектами, реалізованими за фінансової підтримки International Business Community. Під час зустрічі проаналізували проведені заходи у 1 півріччі 2019 р. та особливу увагу звернули на проекти з розвитку мікро підприємництва та покращення інформаційно-просвітницької роботи серед малих підприємств щодо формування позитивного іміджу, підвищення пізнаванності, популярності та розвитку компаній.

За результатом зустрічі було досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю та перспективи розвитку. Зокрема узгоджені конкретні кроки у напрямку залучення громадських інвестиційно-інноваційних організацій до проведення спільних заходів та обміну досвідом.